Відеокарта EVGA RTX 2070 8Gb Super XC Ultra (08G-P4-3173-KR) (GDDR6, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | EVGA |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 2070 Super |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1800 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 270x111 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Turing |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 14656 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 270 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 215 Вт |
| Текстурних блоків | 160 |
| Технології: | NVIDIA DLSS |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта EVGA RTX 2070 8Gb Super XC Ultra (08G-P4-3173-KR) (GDDR6, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 197100USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 197100USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Andrey
Доброго дня хотів би взнати чи підійде для цієї відео карти даний блок живленя (Seasonic S12II-620 Bronze)
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
02.08.2023
Andrey
Доброго вечора хотів би дещо уточнити чи буде вистачати напгруги для цієї відео карти від блока живлення (Seasonic S12II-620 Bronze)
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, залежить від решти Вашої системи Якщо процесор енергоефективний, то повинно вистачити, блок живлення хороший
29.07.2023
Відгуки (2)
Andrey
Доброго дня хотів би взнати чи підійде для цієї відео карти даний блок живленя (Seasonic S12II-620 Bronze)
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
02.08.2023
Andrey
Доброго вечора хотів би дещо уточнити чи буде вистачати напгруги для цієї відео карти від блока живлення (Seasonic S12II-620 Bronze)
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, залежить від решти Вашої системи Якщо процесор енергоефективний, то повинно вистачити, блок живлення хороший
29.07.2023