Відеокарта Colorful GTX 1660 6Gb Super NB V2-V GeForce GTX 1660 SUPER NB 6G V2-V) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Colorful |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1660 Super |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1785 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1408 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 450 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 222x126x42 мм |
| Колір: | Чорно-червоний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 1 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12677 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 222 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 125 Вт |
| Текстурних блоків | 88 |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6970417592334 |
Відеокарта Colorful GTX 1660 6Gb Super NB V2-V GeForce GTX 1660 SUPER NB 6G V2-V) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 163022USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 163022USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Colorful GTX 1660 6Gb Super NB V2-V є пристроєм середнього рівня для графічної обробки, який пасуватиме геймерам та користувачам, зайнятим мультимедійними завданнями. Вона обладнана 6 ГБ пам'яті типу GDDR6 та має 192-бітну шину, що гарантує стійку продуктивність у сучасних іграх та застосунках. Зв'язок здійснюється через інтерфейс PCI-E 3.0, який є сумісним з переважною більшістю актуальних материнських плат.
Обсяг відеопам’яті у 6 ГБ визначає, яку кількість текстур та графічних відомостей можливо завантажити паралельно для опрацювання. У відеоіграх це впливає на рівень візуалізації, особливо за високих установок графіки та роздільної здатності рівня Full HD та вище. Під час роботи з відео чи 3D-моделюванням більший обсяг пам'яті дає змогу швидше завантажувати складні сцени без помітних затримок.
Додатковий восьмиконтактний порт живлення гарантує надійне постачання енергії до відеокарти при значних навантаженнях. Це критично важливо, коли графічний чип функціонує на максимальних частотах, наприклад, у новітніх відеоіграх чи під час відеорендерінгу, де потреба в живленні може бути вищою за можливості стандартного слоту PCI-E.
Максимальна роздільна здатність 7680x4320 свідчить про здатність відеокарти генерувати зображення у форматі 8K, що у чотири рази багатше пікселями порівняно з 4K. Це суттєво для тих, хто оперує великими екранами або панелями, зокрема у сфері фахової роботи з графікою та відео, де чіткість деталей є критичною.
Рівень споживання енергії у 125 Вт означає, що ця відеокарта не створює значного навантаження на блок живлення, що є перевагою для устаткування з обмеженою потужністю або невеликих збірок. Це позитивно відбивається на загальній енергоощадності системи, зменшуючи рахунки за електрику при тривалій експлуатації.
Дана модель буде доречною як для геймерів, так і для митців, яким необхідна надійна віддача в роздільній здатності Full HD та можливість роботи з 8K-моніторами.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.