Відеокарта ASUS RTX 5090 32GB ROG Astral LC OC Edition (ROG-ASTRAL-LC-RTX5090-O32G-GAMING) (GDDR7, 512 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5090 |
| Обсяг пам'яті: | 32 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 512 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2610 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 21760 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 1000 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 4 шт. |
| Спосіб охолодження: | Гібридне (ватерблок+кулер) |
| Технологія підсвічування: | ASUS Aura Sync |
| Габарити: | 288x153x48 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 39373 бал(ів) |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Довжина відеокарти, мм: | 288 |
| Зайнятих слотів: | 2.5 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 575 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387920817 |
Відеокарта ASUS RTX 5090 32GB ROG Astral LC OC Edition (ROG-ASTRAL-LC-RTX5090-O32G-GAMING) (GDDR7, 512 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 245720NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245720NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Ігор
Брав в червні за 141 K. Дуже задоволений - температура на чипі не підіймається вище 65 градусів, при чому вентилятори вельми тихі.
Єдиний нюанс - потрібен широкий корпус, щоб охолоджувальні відводи не впиралися в бокову стінку.
09.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
10.12.2025
Sir
Прикольна картінка ) взявби її повністю
04.06.2025
Відповісти
Роман
Просто ТОП. Сказати що задоволений - нічого не сказати
04.06.2025
Відповісти
Макс
Якщо гроші – не питання, а потрібна абсолютна вершина технологій. Для всіх інших – RTX 5080 або навіть 4080 Super виглядають раціональніше.
04.06.2025
Відповісти
Дейвон
Брав на старті за 180к, кожен раз коли бачу що ціна все менше і менше, внутрішня жаба просто розриває
хоча сама карта - топ
04.06.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
04.06.2025
Відеокарта ASUS RTX 5090 32GB ROG Astral LC OC Edition створена для користувачів, яким потрібна найвища потужність в ігрових додатках, 3D-рендерінгу чи відеоредагуванні. Оснащена 32 ГБ пам'яті GDDR7 із 512-бітною шиною, вона гарантує високу швидкість обміну даними та стабільне функціонування з великими масивами відомостей. Сумісність із інтерфейсом PCI-E v5.0 x16 забезпечує відповідність сучасним платам і максимальну пропускну здатність.
Графічний процесор цієї версії 5090 забезпечує суттєвий приріст потужності завдяки архітектурі наступного покоління, що вдосконалює обробку комплексних графічних процесів. В іграх це виражається у збільшеній частоті кадрів на максимальних графічних налаштуваннях, що мінімізує відставання та робить динаміку більш природною.
Обсяг пам'яті у 32 ГБ дає змогу тримати в собі великі партії текстур, моделей та даних без необхідності звернення до повільнішого ОЗП системи. Це є критичним під час роботи з високодеталізованими 3D-сценами чи при редагуванні відео у форматі 8K, де обробка великих файлів відбувається без гальмувань.
Пам'ять формату GDDR7 вирізняється посиленою швидкістю передачі даних порівняно з минулими серіями, що прямо впливає на віддачу відеокарти у завданнях, де ключовою є швидкість опрацювання графічних даних.
Окрема конструкція відеокарти передбачає, що вона монтується незалежно від інших системних частин, забезпечуючи повне розкриття її потенціалу, на відміну від вбудованих варіантів.
Потреба у 575 Вт потужності напряму диктує вимоги до джерела живлення та системи охолодження. Недостатня потужність блоку живлення може спричинити нестабільність функціонування чи навіть раптові зупинки роботи.
Ця модель буде чудовим вибором для фахівців, які займаються вимогливими графічними завданнями, а також для геймерів, для яких найвища продуктивність є пріоритетом.
Відгуки (5)
Ігор
Брав в червні за 141 K. Дуже задоволений - температура на чипі не підіймається вище 65 градусів, при чому вентилятори вельми тихі.
Єдиний нюанс - потрібен широкий корпус, щоб охолоджувальні відводи не впиралися в бокову стінку.
09.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
10.12.2025
Sir
Прикольна картінка ) взявби її повністю
04.06.2025
Відповісти
Роман
Просто ТОП. Сказати що задоволений - нічого не сказати
04.06.2025
Відповісти
Макс
Якщо гроші – не питання, а потрібна абсолютна вершина технологій. Для всіх інших – RTX 5080 або навіть 4080 Super виглядають раціональніше.
04.06.2025
Відповісти
Дейвон
Брав на старті за 180к, кожен раз коли бачу що ціна все менше і менше, внутрішня жаба просто розриває
хоча сама карта - топ
04.06.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
04.06.2025