Відеокарта ASUS RTX 5080 16GB ROG Astral OC Edition (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5080 |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2790 МГц |
| Частота пам'яті: | 30000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 10752 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 4 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ASUS Aura Sync |
| Габарити: | 357x149x76 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 36247 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 358 |
| Зайнятих слотів: | 3.7 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 360 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387837917 |
Відеокарта ASUS RTX 5080 16GB ROG Astral OC Edition (ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-GAMING) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 245727NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245727NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Модель відеокарти ASUS RTX 5080 16GB ROG Astral OC Edition скерована на тих споживачів, яким потрібен високий рівень потужності у відеоіграх, тривимірному проєктуванні та редагуванні відеоматеріалів. У неї інтегровано 16 ГБ пам'яті GDDR7 з 256-бітною шиною, що гарантує миттєвий обмін інформацією та надійну функціональність під вагомим тиском. Під час роботи із "важкими" програмами на користь іде інтерфейс PCI-E 5.0 x16, який збільшує пропускну спроможність порівняно із застарілими версіями.
Графічний мікропроцесор цієї лінійки 5080 вирізняється покращеною роботою завдяки новітній архітектурі та більшій кількості енергоефективних ядер CUDA, що прямо відображається на швидкості візуалізації та опрацювання графіки.
Обсяг оперативної пам'яті у 16 ГБ дає змогу одночасно завантажувати об'ємні текстури та складні формати моделей без потреби постійно звертатися до менш швидкої оперативної пам'яті системи, що мінімізує затримки у процесі геймінгу чи роботи в графічних студіях.
Пам'ять покоління GDDR7 надає суттєво вищу пропускну здатність у співвідношенні з попередніми версіями, що безпосередньо впливає на швидкість переміщення графічних даних.
Окрема конструкція передбачає, що відеокарта є незалежним модулем, який з’єднується з материнською платою через роз’єм PCI-E. Такий підхід дає змогу системі краще розподіляти ресурси, адже графічний процесор має виділену пам’ять та живлення, не залучаючи ресурси центрального процесора чи оперативну пам’ять.
Рівень споживання енергії у 360 Вт вказує на обсяг електроенергії, потрібний для роботи відеокарти. Це безпосередньо впливає на необхідні характеристики блока живлення та системи охолодження.
Ця відеокарта чудово пасуватиме геймерам та фахівцям, які займаються 3D-моделюванням та відеообробкою, гарантуючи високу плавність рендерингу навіть при роботі зі складними сценами. Все це завдяки 16 ГБ швидкої пам'яті GDDR7 та сумісності з інтерфейсом PCI-E 5.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.