Відеокарта ASUS RTX 5080 16GB TUF Gaming OC Edition (TUF-RTX5080-O16G-GAMING) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5080 |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2730 МГц |
| Частота пам'яті: | 30000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 10752 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ASUS Aura Sync |
| Габарити: | 348x146x72 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 36247 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 348 |
| Зайнятих слотів: | 3.5 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 360 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387856673 |
Відеокарта ASUS RTX 5080 16GB TUF Gaming OC Edition (TUF-RTX5080-O16G-GAMING) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 245716NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245716NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта ASUS RTX 5080 16GB TUF Gaming OC Edition створена для користувачів, яким потрібна виняткова потужність у геймінгу та для професійних завдань, як-от 3D-моделювання чи відеоредагування. Завдяки 16 ГБ пам’яті GDDR7 та 256-бітній шині вона забезпечує блискавичну графічну обробку та стабільну роботу з масивними обсягами даних. Підключення через інтерфейс PCI-E 5.0 x16 гарантує взаємосумісність із найновішими материнськими платами та високу пропускну спроможність.
Графічний процесор у цій моделі 5080 відповідає за візуальну обробку та рендеринг графіки у режимі реального часу, що особливо помітно у сучасних іграх із високою роздільною здатністю та вибагливою графікою. Він підтримує технології трасування променів та елементи штучного інтелекту, що значно покращує якість відображення освітлення та тіней, роблячи зображення більш реалістичним.
Об’єм пам'яті у 16 ГБ дозволяє відеокарті ефективно опрацьовувати великі текстури та складні просторові 3D-сцени без сповільнення продуктивності. Це критично важливо під час запуску новітніх ігор у форматі 4K або роботи з високоякісним відео, де обсяги даних є суттєвими.
Пам'ять типу GDDR7 демонструє значно вищу пропускну здатність, аніж попередні генерації, що безпосередньо впливає на швидкість переміщення графічних даних. На практиці це означає, що при роботі з великими наборами текстур або складними тривимірними моделями завантаження кадрів відбувається миттєво, а затримки мінімізуються.
Окрема конструкція платформи означає, що відеокарта є самостійним елементом, який монтується у роз'єм PCI-E системної плати. Це сприяє кращому розподілу ресурсів, адже графічний мікропроцесор функціонує незалежно від головного.
Рівень енергоспоживання у 360 Вт вказує на обсяг електроенергії, який відеокарта залучає під час експлуатації, що прямо впливає на вимоги до блока живлення та системи охолодження. Для надійної роботи необхідний блок живлення із достатнім резервом потужності, аби запобігти збоям і падінню швидкодії під час максимальної завантаженості.
Ця графічна карта відмінно підійде як геймерам, так і фахівцям, котрі займаються тривимірною графікою та редагуванням відео у високій чіткості.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.