Відеокарта ASUS RTX 5080 16GB PRIME OC Edition (PRIME-RTX5080-O16G) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5080 |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2685 МГц |
| Частота пам'яті: | 30000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 10752 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 306x126x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 36247 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 306 |
| Зайнятих слотів: | 2.5 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Одеса, Чернівці |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 360 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387837788 |
Відеокарта ASUS RTX 5080 16GB PRIME OC Edition (PRIME-RTX5080-O16G) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 245718NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245718NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта ASUS RTX 5080 16GB PRIME OC Edition розроблена для користувачів, яким потрібна виняткова продуктивність у роботі з графікою, зокрема для геймінгу, створення 3D-моделей та монтажу відео. Пристрій має 16 ГБ пам'яті GDDR7 та 256-бітну шину, що забезпечує швидке опрацювання значних обсягів інформації. З’єднання через інтерфейс PCI-E 5.0 x16 гарантує сумісність із новітніми материнськими платами та високу пропускну здатність.
Ця версія 5080 використовує графічний процесор останньої генерації, що суттєво покращує швидкість візуалізації та обробки графічних даних. У проєктах геймінгу це виявляється у зростанні частоти кадрів, особливо на максимальних параметрах якості та у роздільній здатності 4K.
Наявність 16 ГБ пам'яті дає змогу оперувати великими текстурами та складними сценами без будь-яких збоїв чи падіння потужності. У сфері 3D-моделювання це забезпечує можливість завантажувати високодеталізовані об'єкти та ефекти паралельно, скорочуючи час фінального рендерингу.
Пам'ять стандарту GDDR7 демонструє збільшену пропускну здатність порівняно з попередніми версіями, що безпосередньо впливає на швидкість передачі даних між графічним адаптером та центральним графічним процесором.
Окрема (дискретна) конструкція відеокарти передбачає її незалежне розміщення від інших частин системи, даючи можливість використовувати власну відеопам'ять та систему тепловідведення. На практиці це гарантує стабільну роботу під значним навантаженням, як от вимогливі ігри у високій чіткості або професійна 3D-візуалізація.
Показник енергоспоживання на рівні 360 Вт має значення для загального енергобалансу системи та вимог до блока живлення. Для користувача це означає необхідність брати до уваги цю цифру при підборі джерела живлення, щоб запобігти збоям чи раптовим вимкненням при високому навантаженні.
Цей компонент ідеально підійде для користувачів, які займаються графічно насиченими завданнями або грають на максимальних параметрах в 4K, гарантуючи високу плавність і швидкість відображення навіть у найскладніших сценах. Це забезпечується завдяки 16 ГБ швидкісної пам'яті GDDR7 та підтримці інтерфейсу PCI-E 5.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.