Відеокарта ASUS RTX 5070 Ti 16Gb ProArt OC (PROART-RTX5070TI-O16G) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2610 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8960 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 304x126x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 31326 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 304 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711636226998 |
Відеокарта ASUS RTX 5070 Ti 16Gb ProArt OC (PROART-RTX5070TI-O16G) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 256839NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 256839NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта ASUS RTX 5070 Ti 16Gb ProArt OC створена для фахівців, які займаються графічним дизайном, 3D-моделюванням та відеомонтажем. Вона обладнана 16 ГБ пам'яті GDDR7 та 256-бітною шиною, що забезпечує високу швидкість передачі даних для вимогливих завдань. З’єднання через PCI-E версії 5.0 x16 гарантує оперативний обмін інформацією з материнською платою.
8960 ядер обробки відповідають за паралельне виконання графічних завдань, що прямо визначає потужність у складних візуальних роботах. У реальних умовах це обертається на прискорене створення зображень, рендеринг тривимірних сцен та візуальних ефектів у відео, особливо при роботі з об’ємними файлами та високою якістю зображення.
16 ГБ пам'яті дає змогу вміщувати великі текстури, комплексні моделі та багатошарові проєкти без потреби постійно використовувати повільнішу оперативну пам’ять системи. Це особливо відчутно при роботі з відео 4K чи заплутаними 3D-сценами, де обсяг даних є значним.
Тактова частота ядра 2610 МГц задає швидкість, з якою графічний процесор здійснює обчислення, що напряму впливає на загальну продуктивність відеокарти. У прикладних сценаріях, як-от рендеринг складного 3D чи відеообробка в режимі реального часу, вища частота сприяє скороченню тривалості операцій.
Окрема конструкція відеокарти передбачає її незалежне розміщення від центрального процесора, маючи власний графічний чип та пам'ять. Такий підхід дає змогу суттєво наростити потужність, особливо при обробці вимогливих графічних завдань, порівняно із вбудованими варіантами.
Графічні адаптери цієї лінійки підтримують як апаратне трасування променів у реальному часі, так і функції на базі штучного інтелекту, що комплексно підвищує рівень візуалізації у 3D-графіці та відеоматеріалах.
Чудовий варіант для спеціалістів, що працюють з 3D-моделями, відеоредагуванням та ресурсомісткими графічними проектами, які вимагають високої швидкодії та надійності при оперуванні великими обсягами даних.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.