Відеокарта ASUS RTX 5070 Ti 16GB ROG Strix OC (ROG-STRIX-RTX5070TI-O16G-GAMING) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2625 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8960 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 332x147x64 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 31326 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 332 |
| Зайнятих слотів: | 4 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387920633 |
Відеокарта ASUS RTX 5070 Ti 16GB ROG Strix OC (ROG-STRIX-RTX5070TI-O16G-GAMING) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 245722NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245722NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер ASUS RTX 5070 Ti 16GB ROG Strix OC створений для тих, хто прагне до максимальної віддачі у свіжих ігрових проєктах та складних графічних роботах. Ця модель має 16 ГБ оперативної пам'яті GDDR7 з 256-бітним інтерфейсом, що гарантує швидкий обмін даними і надійну роботу у форматі 4K. Завдяки роз'єму PCI-E 5.0 x16 забезпечується взаємодія з найсучаснішими материнськими платами та найвища пропускна здатність.
8960 стрімінгових процесорів у цьому пристрої відповідають за одночасну обробку візуальних та обчислювальних операцій, що прямо впливає на швидкість створення зображень та відеоматеріалів.
Розмір пам'яті у 16 ГБ дає змогу одночасно завантажувати об'ємні текстури та комплексні моделі без відчутних затримок. Це критично важливо при роботі з відеоіграми у високій чіткості або при редагуванні відео з великою кількістю шарів та спецефектів. Користувач оцінить зменшення кількості дозавантажень та просідань кадрів у сценах з деталізованим наповненням.
Частота графічного ядра 2625 МГц визначає обсяг операцій, які GPU може виконати за секунду, що напряму корелює зі швидкістю формування кадрів у іграх та вибагливих завданнях візуалізації. При високій частоті роботи ядра покращується чутливість системи, особливо у сценах з активною динамікою, великою кількістю елементів та спецефектів.
Окрема конструкція означає, що відеокарта монтується незалежно від головного процесора, володіючи власним графічним ядром та запам'ятоювання. Завдяки цьому суттєво знижується навантаження на центральний процесор, особливо коли запускаються ігри чи виконуються графічні завдання, що вимагають значної потужності.
Графічні чипи цього пристрою підтримують реал-тайм трасування променів, що покращує вигляд світла й тіней у віртуальних світах та тривимірному моделюванні. Порівняно зі старшими серіями, такі графічні адаптери ефективніше обробляють комплексні візуальні ефекти, зменшуючи тиск на основний процесор та сприяючи більш стабільному показнику FPS.
Цей відеоадаптер буде гарним вибором для геймерів та фахівців, що працюють з графікою високої роздільної здатності (4K) та вимогливими візуальними проектами, гарантуючи швидкий рендеринг та мінімальну затримку.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.