Відеокарта ASUS RTX 5070 12GB ROG Strix OC Edition (ROG-STRIX-RTX5070-O12G-GAMING) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2685 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 6144 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 332x147x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28165 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 332 |
| Зайнятих слотів: | 4 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387922279 |
Відеокарта ASUS RTX 5070 12GB ROG Strix OC Edition (ROG-STRIX-RTX5070-O12G-GAMING) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0)
Код товару: 245719NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245719NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта ASUS RTX 5070 12GB ROG Strix OC Edition ідеально пасує користувачам, яким потрібна відмінна продуктивність у новітніх іграх та графічних застосунках. Вона має 12 ГБ оперативної пам'яті GDDR7 та 128-бітну шину, що гарантує оперативне опрацювання даних і надійну роботу під значними навантаженнями. При роботі з 3D-моделюванням чи відеомонтажем ця версія підтримує стандарт PCI-E 5.0, забезпечуючи сумісність із сучасними материнськими платами та велику пропускну здатність.
12 ГБ вільної пам'яті дають змогу оперувати великими обсягами текстур та інформації, що критично важливо для актуальних ігор з високою деталізацією та комплексними сценами. Під час роботи з об'ємними 3D-об'єктами чи відеоматеріалами у форматі 4K цей запас пам'яті допомагає запобігти гальмуванню та зависанням, оскільки відеокарта не мусить часто звертатися до менш швидкої оперативної пам'яті системи.
Пам'ять стандарту GDDR7 пропонує відчутно вищу пропускну здатність порівняно з попередніми версіями, що прямо впливає на швидкість опрацювання графічної інформації. Це особливо помітно при запуску ресурсомістких ігор на найвищих параметрах, коли текстури завантажуються миттєво, а кадри виводяться без жодних затримок.
Окремий (дискретний) форм-фактор передбачає, що графічний адаптер монтується незалежно від центрального процесора, що суттєво знижує навантаження на CPU та основну пам'ять. У реальних завданнях, як-от геймінг чи робота з візуалізацією, це гарантує стабільнішу віддачу та вищу якість картинки без просадок швидкості.
Цей варіант чудово підійде гравцям і фахівцям, які займаються 3D-моделюванням та відеоредагуванням, гарантуючи безперебійний рендеринг і швидке підвантаження візуальних елементів. Дана відеокарта вирізняється завдяки підтримці інтерфейсу PCI-E 5.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.