Відеокарта ASUS RTX 5070 12GB PRIME OC WHITE (PRIME-RTX5070-O12G-WHITE) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2587 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 6144 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 306x126x50 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28165 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 304 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711636046121 |
Відеокарта ASUS RTX 5070 12GB PRIME OC WHITE (PRIME-RTX5070-O12G-WHITE) (GDDR7, 192 bit, PCI-E v5.0)
Код товару: 251073NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 251073NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта ASUS RTX 5070 12GB PRIME OC WHITE створена для споживачів, яким потрібна надійна швидкість у новітніх іграх та роботі з графікою. Пристрій має 12 ГБ відеопам'яті типу GDDR7 із 192-розрядною шиною, що дозволяє стрімко опрацьовувати значні масиви даних. З’єднання з материнською платою реалізовано через інтерфейс PCI-E останньої, 5.0, версії, що забезпечує відмінну пропускну здатність.
Графічний процесор цієї версії 5070 відповідає за обробку візуальної інформації та формування зображень у динаміці. Він підтримує актуальні технології відстеження променів, що підвищує реалістичність освітлення та відблисків у комп’ютерних іграх та візуальних проєктах.
Обсяг оперативної пам'яті у 12 ГБ дає змогу без проблем оперувати великими текстурами та заплутаними тривимірними сценами без втрати плавності. В ігровому середовищі це помітно при максимальних графічних налаштуваннях, де менше пам'яті може призвести до затримок або погіршення деталізації зображень.
GDDR7 — це найновітніший стандарт пам'яті для відеокарт, що забезпечує більшу пропускну здатність, ніж його попередники, як-от GDDR6. Відеокарта, обладнана GDDR7, оперативно опрацьовує текстури та значні масиви графічних даних, що особливо помітно у великих ігрових світах або під час роботи з високодеталізованими 3D-об’єктами.
Робоча частота ядра у 2587 МГц вказує на швидкість, із якою графічний прискорювач здійснює обчислення та формування зображення. Вища частота сприяє пришвидшеному опрацюванню графічної інформації, що є ключовим у динамічних ігрових сценах або при використанні потужних програм для 3D-моделювання.
Ця конфігурація буде оптимальною для геймерів та фахівців, що працюють із великими обсягами 3D-графіки та текстурами, гарантуючи високу плавність і швидкість рендерингу навіть на максимальних параметрах. Завдяки пам'яті GDDR7 останнього покоління та підтримці PCI-E 5.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.