Відеокарта ASUS RTX 5060 Ti 16GB Dual OC Edition (DUAL-RTX5060TI-O16G) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2632 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 229x120х50 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 229 |
| Зайнятих слотів: | 2.5 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387994306 |
Відеокарта ASUS RTX 5060 Ti 16GB Dual OC Edition (DUAL-RTX5060TI-O16G) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 250061NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250061NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Макс
Бажаю міцного козацького! Недавно купив цю малишку, карточка топ, ковтає все навіть не давиться. Ще хочу подякувати працівникам, допоможуть, підскажуть і розкажуть - пацани ви кращі?
01.03.2026
Відповісти
Графічний адаптер ASUS RTX 5060 Ti 16GB Dual OC Edition створений для тих, хто прагне високої потужності у новітніх відеоіграх та графічних програмах. Він має 16 ГБ відеопам'яті типу GDDR7 із 128-бітною шиною, що гарантує миттєву обробку інформації та надійну роботу навіть під значним тиском. Інтерфейс PCI-E 5.0 x8 дає змогу з'єднати адаптер із сучасними материнськими платами, що підтримують свіжий стандарт, збільшуючи пропускну здатність.
4608 обчислювальних ядер у відеокарті відповідають за одночасну (паралельну) обробку графічних завдань, що є критичним у відеоіграх з великою деталізацією та складними візуальними ефектами. Завдяки такій кількості ядер швидкість формування кадрів підвищується, що мінімізує затримки та покращує плинність зображення на максимальних графічних параметрах.
Два охолоджувальні вентилятори у системі відведення тепла забезпечують краще розсіювання нагріву порівняно з одним, що особливо актуально під час тривалих ігрових сеансів або роботи з вимогливими до ресурсів графічними додатками.
Об’єм пам’яті у 16 ГБ дає змогу зберігати великі текстури та моделі, усуваючи потребу часто звертатися до повільнішої оперативної (системної) пам’яті. Це помітно пришвидшує завантаження ігрових локацій та заплутаних сцен у графічних програмах. У нинішніх іграх з високою деталізацією та роздільною здатністю це означає менше пауз на завантаження та зменшення ймовірності "зависань" чи затримок.
Тип пам'яті GDDR7 вирізняється вищою пропускною здатністю, ніж у попередніх версіях, що безпосередньо впливає на темп обміну графічними даними між відеоадаптером та його вбудованою пам'яттю.
Робоча частота ядра у 2632 МГц визначає кількість обчислень, які графічний процесор виконує за одну секунду, що прямо корелює зі швидкістю формування зображення. В ігрових застосунках це обертається на швидше генерування кадрів та менш відчутні паузи при динамічних ефектах чи зміні оточення.
Цей конфігурація буде доречною для геймерів та фахівців, які залучені до складних графічних процесів і потребують стабільно високої продуктивності.
Відгуки (2)
Макс
Бажаю міцного козацького! Недавно купив цю малишку, карточка топ, ковтає все навіть не давиться. Ще хочу подякувати працівникам, допоможуть, підскажуть і розкажуть - пацани ви кращі?
01.03.2026
Відповісти