Відеокарта ASUS RTX 5060 8GB PRIME (PRIME-RTX5060-8G) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2497 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 269x120x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 269 |
| Зайнятих слотів: | 2.5 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 145 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта ASUS RTX 5060 8GB PRIME (PRIME-RTX5060-8G) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 250048NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250048NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна плата ASUS RTX 5060 8GB PRIME оснащена 8 ГБ відеопам'яті типу GDDR7 та використовує інтерфейс PCI-E версії 5.0 x16, надаючи відмінну пропускну здатність для новітніх ігор та фахових програм. Вона стане доречним вибором для тих, кому потрібна збалансована потужність для 3D-дизайну, відеомонтажу чи запуску вимогливих забавок у форматі Full HD та вищих роздільних здатностей.
Наявність трьох вентиляторів у системі охолодження відеокарти гарантує дієве тепловідведення під час пікових навантажень. Це особливо відчутно, коли графічний процесор функціонує на високих тактових частотах під час тривалих ігрових сесій або рендерингу відеоконтенту.
Ядро цієї версії 5060 збудоване на архітектурній основі, яка підтримує актуальні технології рейтрейсингу та Штучного Інтелекту, суттєво покращуючи візуальну складову як у відеоіграх, так і в професійному софті. На практиці це транслюється у більш реалістичне світіння, тіні та віддзеркалення, без суттєвого зниження показників FPS.
Розмір відеопам’яті у 8 ГБ дає змогу зберігати значні масиви текстур та інформації, що є ключовим при використанні останніх ігрових проєктів та графічних редакторів. При використанні відеокарти для редагування відео чи 3D-моделювання, належний обсяг відеопам'яті скорочує час завантаження проєктів та дає змогу оперувати більш деталізованими сценами без уповільнень.
Тактова частота ядра 2497 МГц встановлює швидкість, з якою графічний процесор здійснює обчислення, що прямо корелює з ефективністю в іграх та фахових застосунках. Її відчутно при активації складних візуальних елементів чи максимальних налаштувань графіки, де кожен мегагерц сприяє прискоренню обробки кадрів.
Ця відеокарта стане оптимальним вибором для тих, хто займається 3D-графікою, відеомонтажем або віддає перевагу вимогливим іграм на максимальних налаштуваннях.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.