Відеокарта ASUS RTX 5050 8GB DUAL OC Edition (DUAL-RTX5050-O8G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5050 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2677 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 203x131x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 203 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Одеса, Харків, Львів Газова, Івано-Франківськ, Дніпро, Київ Васильківська |
| Оплата частинами | ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711636178518 |
Відеокарта ASUS RTX 5050 8GB DUAL OC Edition (DUAL-RTX5050-O8G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 252374NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 252374NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
VB
Базова карту за базову ціну. Пересідити бум ШІ піде
08.02.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, дякуємо за відгук
10.02.2026
Олег
В цілому - краще взяти 3070 або 3060ті, але це все після майнінгу й споживають істотно більше. Зараз споживання важливе, шанс що післямайнінгова проживе ще пару років - вже не такий великий. Тому обрав цю нову - плюс мінус тиха, потужність не вражає, но за цію ціну норм
21.01.2026
Відповісти
Відеокарта ASUS RTX 5050 8GB DUAL OC Edition орієнтована на тих, хто прагне знайти паритет між потужністю та енергоощадністю при використанні актуальних ігор та програм для роботи з графікою. Вона оснащена 8 ГБ відеопам'яті типу GDDR6 та функціонує на 128-бітній шині, що забезпечує достатню пропускну здатність для завантаження складних текстур і сцен. Шина PCI-E v5.0 x16 гарантує сумісність з новітніми материнськими платами та швидкий обмін інформацією з центральним процесором.
Наявність двох вентиляторів у системі охолодження відеокарти сприяє ефективнішому відведенню тепла під час значних навантажень, таких як тривалі ігрові сесії чи активна робота у графічних редакторах.
Графічний чіп цієї моделі 5050 надає помітне прискорення графічної обробки завдяки сучасній архітектурі та підтримці технологій трасування променів у реальному часі. У іграх це означає більш реалістичні світлові ефекти й тіні, що покращує візуальну якість без суттєвого зниження FPS.
8 ГБ відеопам'яті — це обсяг, якого достатньо для комфортного запуску актуальних ігор на помірних та високих налаштуваннях графіки без значних затримок при завантаженні текстур під час ігрового процесу.
Частота ядра 2677 МГц безпосередньо впливає на швидкість обробки графічних даних, що особливо відчутно при роботі з вимогливими іграми або у 3D-моделюванні. Більш висока частота дозволяє відеокарті швидше виконувати обчислення, мінімізуючи затримки та збільшуючи кількість кадрів за секунду.
Цей варіант ідеально підійде геймерам та фахівцям, яким потрібна стабільна продуктивність як в іграх, так і у графічних програмах, при цьому мінімізуючи ризики перегріву.
Відгуки (2)
VB
Базова карту за базову ціну. Пересідити бум ШІ піде
08.02.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, дякуємо за відгук
10.02.2026
Олег
В цілому - краще взяти 3070 або 3060ті, але це все після майнінгу й споживають істотно більше. Зараз споживання важливе, шанс що післямайнінгова проживе ще пару років - вже не такий великий. Тому обрав цю нову - плюс мінус тиха, потужність не вражає, но за цію ціну норм
21.01.2026
Відповісти