Відеокарта ASUS RTX 3070 8Gb TUF OC V2 GAMING LHR (TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING) (GDDR6, 256 bit, PCI-E 4.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3070 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1815 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5888 |
| Підтримувані 3D API: | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 4.0 x16 |
| Інтерфейс HDMI/D-Port: | 2x HDMI, 3x DisplayPort |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний |
| Технологія підсвічування: | ASUS Aura Sync |
| Габарити: | 300x140x53 мм |
| Особливості: | Підтримка 4k, 8k, VR |
| Колір: | Чорний |
| Довжина відеокарти, мм: | 300 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 220 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711081320135 |
Відеокарта ASUS RTX 3070 8Gb TUF OC V2 GAMING LHR (TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING) (GDDR6, 256 bit, PCI-E 4.0 x16)
Код товару: 141661NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 141661NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Владислав
Будет класно если вы возле вкладки "Відгуки" сделаете вкладку "Питання"
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Владислав. Дякуємо Вам за ідею, обов'язково її розглянемо.
Відгуки (1)
Владислав
Будет класно если вы возле вкладки "Відгуки" сделаете вкладку "Питання"
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Владислав. Дякуємо Вам за ідею, обов'язково її розглянемо.