Відеокарта ASUS RTX 3060 12Gb TUF Gaming OC LHR (TUF-RTX3060-O12G-V2-GAMING) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3060 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1882 МГц |
| Частота пам'яті: | 15000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3584 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ASUS Aura Sync |
| Габарити: | 301x143x54 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 16618 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 301 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 170 Вт |
| Текстурних блоків | 112 |
| Технології: | NVIDIA DLSS 3 |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711081310228 |
Відеокарта ASUS RTX 3060 12Gb TUF Gaming OC LHR (TUF-RTX3060-O12G-V2-GAMING) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Код товару: 123118USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 123118USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Критович Василь Гнатович
Міняв свою 1070 з доплатою на цю Asus tuf 3060! Все супер відеокарти шикарні до речі 1070 теж майже рік працювала без нарікань від Compx ? продавці приємні порадять проконсультують все ок??? Хлопці з Франківська супер! Всім раджу Compx
01.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
04.03.2024
Stas
Скільки доплатив?якщо не секрет
16.03.2024
Василь
Відеокарта шикарна від нової не відрізнити ✌️ продавці з Франківська гарні хлопці порадили проконсультували все на високому рівні. всім рекомендую цей магазин.
29.02.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
04.03.2024
Відгуки (3)
Критович Василь Гнатович
Міняв свою 1070 з доплатою на цю Asus tuf 3060! Все супер відеокарти шикарні до речі 1070 теж майже рік працювала без нарікань від Compx ? продавці приємні порадять проконсультують все ок??? Хлопці з Франківська супер! Всім раджу Compx
01.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
04.03.2024
Stas
Скільки доплатив?якщо не секрет
16.03.2024
Василь
Відеокарта шикарна від нової не відрізнити ✌️ продавці з Франківська гарні хлопці порадили проконсультували все на високому рівні. всім рекомендую цей магазин.
29.02.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
04.03.2024