Відеокарта ASUS RTX 3050 6GB DUAL OC (DUAL-RTX3050-O6G) (GDDR6, 96 bit, PCI-E v4.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3050 |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 96 bit |
| Додаткове живлення: | Немає |
| Частота ядра: | 1537 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 450 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x8 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 201x120x37 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 201 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Комплект постачання: | Відеокарта, Посібник з налаштування швидкості |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 70 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, 3th Gen Tensor Cores, 2rd Gen RT Cores, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387470633 |
Відеокарта ASUS RTX 3050 6GB DUAL OC (DUAL-RTX3050-O6G) (GDDR6, 96 bit, PCI-E v4.0 x8)
Код товару: 230852NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 230852NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта ASUS RTX 3050 6GB DUAL OC стане гарним вибором для тих, кому потрібна врівноважена потужність як у комп'ютерних іграх, так і при роботі з графічними додатками. Вона має 6 ГБ відеопам'яті типу GDDR6, яка працює через 96-бітну шину. Це забезпечує необхідну швидкість для обробки даних у більшості типових ігор та мультимедійних проєктів. З’єднання з системою відбувається через роз’єм PCI-E 4.0 x8, що гарантує сумісність із актуальними материнськими платами й ефективний обмін даними.
Об’єм відеопам’яті у 6 ГБ визначає, скільки текстур, моделей та буферів може одночасно опрацьовувати графічний адаптер, не звертаючись до оперативної пам’яті системи, що зазвичай знижує швидкодію. У сучасних іграх із невисокими чи середніми параметрами графіки цього обсягу вистачає, аби уникнути фризів і тривалих пауз під час переходу між сценами.
Відсутність потреби у додатковому живленні означає, що вся необхідна енергія карта бере прямо зі слоту PCI-E. Це спрощує процес монтажу та зменшує вимоги до потужності блока живлення (БЖ). Для споживачів це обертається меншою кількістю проблем із підключенням та можливістю застосування карти у комп'ютерах з обмеженою кількістю доступних роз’ємів живлення.
Дієве охолодження завдяки застосуванню кулера підтримує стабільну температуру графічного чипа навіть при тривалому навантаженні. Порівняно із системами без вентиляторів, така конструкція оперативно виводить тепло, мінімізуючи вірогідність перегріву та скидання частот (тротлінгу), особливо у процесі геймінгу чи роботи над 3D-графікою.
Показник споживання електроенергії у 70 Вт свідчить про те, що відеокарта функціонує із помірно низькою витратою енергії, що є перевагою для конфігурацій з обмеженим потужністю блоком живлення чи невеликими корпусами. На практиці це веде до меншого нагрівання елементів та тихішої роботи, бо охолоджувальна система рідше потребує максимальної швидкості обертання.
Цей графічний прискорювач стане відмінним вибором для тих, хто цінує врівноважену потужність у ігрових застосунках та графічних завданнях, уникаючи складнощів, пов'язаних із живленням.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.