Відеокарта ASUS RTX 2080Ti 11Gb ROG Strix (ROG-STRIX-RTX2080TI-11G-GAMING) (ROG-STRIX-RTX2080TI-11G-GAMING.) (GDDR6, 352 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 2080 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 11 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 352 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1560 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4352 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ASUS Aura Sync |
| Габарити: | 305x130x54 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Turing |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 17052 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 305 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 260 Вт |
| Текстурних блоків | 272 |
| Технології: | NVIDIA Ansel, NVIDIA G-Sync, NVIDIA Adaptive V-Sync, NVIDIA 3D Vision, NVIDIA PhysX, NVIDIA PureVideoHD, NVIDIA SLI, NVIDIA Turing |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта ASUS RTX 2080Ti 11Gb ROG Strix (ROG-STRIX-RTX2080TI-11G-GAMING) (ROG-STRIX-RTX2080TI-11G-GAMING.) (GDDR6, 352 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 224492USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 224492USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта ASUS RTX 2080Ti 11Gb ROG Strix — це високопродуктивний графічний пристрій для комп'ютерних ігор, 3D-моделювання та професійного відеоредагування. Вона оснащена 11 ГБ пам'яті GDDR6 із 352-бітною шиною, що гарантує високу швидкість обміну даними та надійну роботу у вимогливих програмах. Під’єднання здійснюється через інтерфейс PCI-E 3.0 x16, що є сумісним із переважною більшістю сучасних материнських плат.
Обсяг відеопам'яті у 11 ГБ дозволяє зберігати об’ємні текстури та складні моделі без необхідності постійного звернення до оперативної пам’яті системи, що значно прискорює продуктивність у іграх на максимальних налаштуваннях.
Два 8-контактні конектори живлення забезпечують стабільне й достатнє енергозабезпечення для відеокарти під час максимальних навантажень. Це критично важливо при запуску ресурсомістких ігор або складних графічних завдань, де енергоспоживання може перевищувати звичайні параметри PCI-E слоту.
Активне охолодження, реалізоване через кулер, гарантує безперервний потік повітря крізь радіатор, що ефективно розсіює тепло від графічного процесора навіть при тривалій експлуатації під навантаженням.
Рівень споживання енергії у 260 Вт визначає, скільки електроенергії відеокарта потребує в процесі роботи, що впливає на вибір блока живлення для збірки. Якщо блок живлення не відповідає такому рівню навантаження, можливі збої в роботі або навіть повне вимкнення системи під час запуску вибагливих ігор чи професійного ПЗ.
Даний графічний адаптер оптимально підійде геймерам та фахівцям, які працюють з великими 3D-моделями та відео високої чіткості.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.