Відеокарта ASUS GTX 1080Ti 11Gb Strix (ROG-STRIX-GTX1080TI-11G-GAMING) (GDDR5X, 352 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1080 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 11 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5X |
| Шина пам'яті: | 352 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1569 МГц |
| Частота пам'яті: | 11010 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3584 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ASUS Aura Sync |
| Габарити: | 298x134x52 мм |
| Колір: | Чорний |
| Довжина відеокарти, мм: | 298 |
| Наявність в магазинах | Харків |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта ASUS GTX 1080Ti 11Gb Strix (ROG-STRIX-GTX1080TI-11G-GAMING) (GDDR5X, 352 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 100677USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 100677USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Сергей Витальевич
Заказал данную видеокарту и хочу поделиться отзывом. По началу подсветка при включению включилась на две секунди и выключалась, но скачал приложение, настроил и она заработала. Можно менять режими, цвета. По температуре всё чётенько(можно настраивать обороти куллера). Работает отлично, не гудит, игрушки тянет многие на отлично. COMPX как всегда на высоте. Хочу особенно отдельно передать менеджеру спасибо за то что сообщил что она в наличии.
16.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
19.11.2024
Відгуки (1)
Сергей Витальевич
Заказал данную видеокарту и хочу поделиться отзывом. По началу подсветка при включению включилась на две секунди и выключалась, но скачал приложение, настроил и она заработала. Можно менять режими, цвета. По температуре всё чётенько(можно настраивать обороти куллера). Работает отлично, не гудит, игрушки тянет многие на отлично. COMPX как всегда на высоте. Хочу особенно отдельно передать менеджеру спасибо за то что сообщил что она в наличии.
16.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
19.11.2024