Відеокарта ASUS GTX 1060 6Gb Strix (STRIX-GTX1060-6G-GAMING) (GDDR5, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1060 |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1848 МГц |
| Частота пам'яті: | 8000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1280 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ASUS Aura Sync |
| Габарити: | 298x134x52 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 9080 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 298 |
| Наявність в магазинах | Дніпро |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 6 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Текстурних блоків | 80 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта ASUS GTX 1060 6Gb Strix (STRIX-GTX1060-6G-GAMING) (GDDR5, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 202890USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 202890USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (7)
Денис
То скольки нагревается при нагрузке в 100%?
17.05.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть всі відповіді
19.05.2025
Ярослав
Добрый день, карта была использована для майнинга?
20.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, відеокарти ми отримуємо по трейд ін, повна працездатність, базова гарантія
24.02.2025
Олександр
Перед покупкою хотів запитати яка довжина даної відеокарти?
20.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Розміри відеокарти такі: 298 x 134 x 40 мм
21.11.2023
Матолина Ольга Анатолиевна
Покупали в начале 2023, на момент 4 мая 2023 все работает. выше 60 градусов не греется, в играх с e3 1231 v3 показывает довольно высокую производительность. для сборки i3 10100f + 16gb пойдет с запасом.
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
27.07.2023
Сергій
Купил видеокарту бу. Отправил на следующий день после получения по причине того, что карта после отключения системного блока перестала работать. С момента покупки прошло 22 дня, но пока ни возврата денег ни подмену карты нет.
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зв'яжіться будь ласка з нами для вирішення проблеми Дані для зв'язку є у розділі Контакти
27.07.2023
Відгуки (7)
Денис
То скольки нагревается при нагрузке в 100%?
17.05.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть всі відповіді
19.05.2025
Ярослав
Добрый день, карта была использована для майнинга?
20.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, відеокарти ми отримуємо по трейд ін, повна працездатність, базова гарантія
24.02.2025
Олександр
Перед покупкою хотів запитати яка довжина даної відеокарти?
20.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Розміри відеокарти такі: 298 x 134 x 40 мм
21.11.2023
Матолина Ольга Анатолиевна
Покупали в начале 2023, на момент 4 мая 2023 все работает. выше 60 градусов не греется, в играх с e3 1231 v3 показывает довольно высокую производительность. для сборки i3 10100f + 16gb пойдет с запасом.
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
27.07.2023
Сергій
Купил видеокарту бу. Отправил на следующий день после получения по причине того, что карта после отключения системного блока перестала работать. С момента покупки прошло 22 дня, но пока ни возврата денег ни подмену карты нет.
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зв'яжіться будь ласка з нами для вирішення проблеми Дані для зв'язку є у розділі Контакти
27.07.2023