Відеокарта ASUS GTX 1060 6Gb Dual OC (DUAL-GTX1060-O6G) (GDDR5, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1060 |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin |
| Частота ядра: | 1594 МГц |
| Частота пам'яті: | 8000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1280 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 242x130x43 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 9080 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 242 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Текстурних блоків | 80 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта ASUS GTX 1060 6Gb Dual OC (DUAL-GTX1060-O6G) (GDDR5, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 117595USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 117595USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (11)
Максим
Добрий день хочу придбати але хочу побачити формарк тест
26.02.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, зробіть замовлення, менеджер допоможе Вам
27.02.2026
Roman
Добрий день. Розглядаю до придбання, але є питання. Вона йде в заводській коробці?
21.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. В комплекті тільки карта.
29.03.2024
Ростислав
Доброго дня , сьогодні забрав та поставив відеокарту все дуже гарно робе , відеокарта прийшла з рідною коробкою , за таку ціну рекомендую , ще раз дякую.
24.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
28.11.2023
Dima
Як саме її використовували, чи не буде з нею ніяких проблем при використанні у важких іграх?
05.07.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, Dima, відеокарта в ідеальному стані, протестована, та готова гарно та довго служити, також на картку діє гарантія!
23.07.2023
Руденко Володимир
Доброго дня. Відеокарта з коробкою?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Руденко Володимир. Ні, тільки карта.
Відгуки (11)
Максим
Добрий день хочу придбати але хочу побачити формарк тест
26.02.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, зробіть замовлення, менеджер допоможе Вам
27.02.2026
Roman
Добрий день. Розглядаю до придбання, але є питання. Вона йде в заводській коробці?
21.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. В комплекті тільки карта.
29.03.2024
Ростислав
Доброго дня , сьогодні забрав та поставив відеокарту все дуже гарно робе , відеокарта прийшла з рідною коробкою , за таку ціну рекомендую , ще раз дякую.
24.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
28.11.2023
Dima
Як саме її використовували, чи не буде з нею ніяких проблем при використанні у важких іграх?
05.07.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, Dima, відеокарта в ідеальному стані, протестована, та готова гарно та довго служити, також на картку діє гарантія!
23.07.2023
Руденко Володимир
Доброго дня. Відеокарта з коробкою?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Руденко Володимир. Ні, тільки карта.