Відеокарта ASUS GTX 1050Ti 4G Strix Gaming (STRIX-GTX1050TI-4G-GAMING) (GDDR5, 128 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1050 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 4 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin |
| Частота ядра: | 1290 МГц |
| Частота пам'яті: | 7000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 768 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 450 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 2x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 241x129x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 5998 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 241 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 75 Вт |
| Текстурних блоків | 48 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта ASUS GTX 1050Ti 4G Strix Gaming (STRIX-GTX1050TI-4G-GAMING) (GDDR5, 128 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 112987USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 112987USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Олег
Скажіть у якому стані ця відеокарта,та де раніше вона використовувалась?
15.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день. Комплектуючі отримуємо по нашій програмі Trade-In. Такі комплектуючі проходять повну перевірку, та обслуговування, і мають гарантію 90 днів з можливістю розширення до року.
19.08.2025
Денис
Скільки градусів у Furmark?
15.05.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть відповіді на питання
16.05.2025
P1VNOII
а когда эта карта появится в наличии?
10.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, на жаль, на зараз інформація відсутня. Ви можете додати товар у бажане, як тільки він з'явиться у продажу, Ви отримаєте сповіщення.
10.06.2024
Володимир
Підкажіть будь ласка, коли буде в наявності ця карта?
03.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Нажаль, інформація на зараз відсутня.
16.10.2023
DOZI
З даною вiдео картою все гаразд ?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний.
02.08.2023
Графічна карта ASUS GTX 1050Ti 4G Strix Gaming — це пристрій середнього рівня, що пасує для користувачів, бажаючих модернізувати свою систему для розваг чи графічних завдань без значних фінансових витрат. Вона обладнана 4 ГБ пам'яті GDDR5 та 128-бітною шиною, що гарантує гідну віддачу в актуальних іграх на помірних параметрах. Інтерфейс PCI-E 3.0 x16 забезпечує здатність працювати з переважною більшістю системних плат.
Обсяг відеопам'яті у 4 ГБ визначає, скільки текстурних даних та інформації графічний чіп може тримати в швидкому доступі під час виконання завдань. У віртуальних світах це впливає на можливість відтворювати деталізацію, використовуючи середні параметри, без фризів та затримок під час завантаження.
Наявність додаткового 6-пінового конектора живлення свідчить про те, що відеокарта забирає більше енергії, аніж спроможна подати слот PCI-E материнської плати, що є важливим для незмінної роботи при високому навантаженні.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 свідчить про те, що відеокарта здатна генерувати картинку у форматі 8K, що у чотири рази більше за піксельну кількість у 4K. Це важливо для тих, хто має надвеликі екрани або багатомоніторні системи, де необхідна висока деталізація без розмитості.
Рівень споживання енергії у 75 Вт означає, що графічний адаптер не вимагає надмірної кількості електрики, що сприятливо відбивається на загальному енергоспоживанні системи та виділенні тепла. Для користувача це тягне за собою менше навантаження на блок живлення та систему охолодження, що може зменшити шум та покращити стабільність функціонування.
Ця модель буде доречною для геймерів та фахівців із дизайну, які прагнуть знайти компроміс між продуктивністю та ефективним використанням енергії без зайвих витрат.
Відгуки (5)
Олег
Скажіть у якому стані ця відеокарта,та де раніше вона використовувалась?
15.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день. Комплектуючі отримуємо по нашій програмі Trade-In. Такі комплектуючі проходять повну перевірку, та обслуговування, і мають гарантію 90 днів з можливістю розширення до року.
19.08.2025
Денис
Скільки градусів у Furmark?
15.05.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть відповіді на питання
16.05.2025
P1VNOII
а когда эта карта появится в наличии?
10.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, на жаль, на зараз інформація відсутня. Ви можете додати товар у бажане, як тільки він з'явиться у продажу, Ви отримаєте сповіщення.
10.06.2024
Володимир
Підкажіть будь ласка, коли буде в наявності ця карта?
03.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Нажаль, інформація на зараз відсутня.
16.10.2023
DOZI
З даною вiдео картою все гаразд ?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний.
02.08.2023