Відеокарта ASUS RTX 4060 8GB DUAL OC EVO WHITE (DUAL-RTX4060-O8G-EVO-WHITE) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 4060 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2535 МГц |
| Частота пам'яті: | 17000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3072 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 227.2x123.24x49.6 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ada Lovelace |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1a |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 18158 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 227 |
| Зайнятих слотів: | 2.5 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 115 Вт |
| Технології: | NVIDIA Ansel, NVIDIA DLSS, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA G-Sync, NVIDIA GPU Boost, NVIDIA Reflex, NVIDIA ShadowPlay |
| Техпроцес | 5 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387733844 |
Відеокарта ASUS RTX 4060 8GB DUAL OC EVO WHITE (DUAL-RTX4060-O8G-EVO-WHITE) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8)
Код товару: 241141NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 241141NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер ASUS RTX 4060 8GB DUAL OC EVO WHITE розроблено для споживачів, яким потрібна зважена потужність у новітніх іграх та графічних роботах. Він має 8 ГБ пам'яті типу GDDR6 та 128-бітну шину, що гарантує швидкий обмін даними й комфортне опрацювання з високими графічними параметрами. Сумісність з інтерфейсом PCI-E 4.0 x8 дає змогу під'єднувати карту до сучасних системних плат для досягнення найкращої пропускної спроможності.
Два вентилятори у системі охолодження сприяють ефективнішому відведенню тепла, що є критичним під час тривалих ігрових епізодів чи функціонування з вимогливими програмами. Завдяки такій будові, температура графічного процесора (GPU) утримується на сталому рівні, мінімізуючи ризик теплового троттлінгу — зниження продуктивності через перегрівання.
Наявність 8 ГБ пам'яті надає достатній ресурс для завантаження текстур високої чіткості, що вкрай актуально в сучасних ігрових проєктах із багатою деталізацією. Це дозволяє без значних уповільнень виконувати завдання з великими файлами у софті для 3D-моделювання або відеоредагування.
Тип пам'яті GDDR6 суттєво відбивається на швидкості обміну даними між графічним прискорювачем та його сховищем, що особливо відчутно при оперуванні значними масивами текстур та візуальних ефектів. Порівняно з попередніми версіями, GDDR6 надає пропускну здатність до 16 Гбіт/с на модуль, сприяючи оперативнішому опрацюванню кадрів та мінімізації зволікань під час рендерингу.
Тактова частота пам'яті на рівні 17000 МГц свідчить про здатність відеокарти дуже оперативно працювати з даними, що знаходяться у її відеосховищі. Це помітно під час задіяння у динамічних ігрових сценах або при відеомонтажі, коли великі потоки відомостей безперервно надходять між графічним процесором та пам'яттю.
Відмінний варіант для геймерів та фахівців зі створення контенту, для яких пріоритетними є незмінна продуктивність та миттєва графіка.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.