Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9070 XT 16GB Prime OC WHITE (PRIME-RX9070XT-O16G-WHITE) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9070 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 3030 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4096 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 312x130x50 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi 48 (RDNA 4) |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 26638 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 312 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 304 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711636234245 |
Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9070 XT 16GB Prime OC WHITE (PRIME-RX9070XT-O16G-WHITE) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 256153NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 256153NEW
Гарантія: 36міс.
Виведи свій ПК на новий рівень! Обирай відеокарту ASUS - отримуй блок живлення або корпус в подарунок
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9070 XT 16GB Prime OC WHITE створена для тих, кому потрібна відмінна потужність у комп'ютерних іграх та під час виконання професійних робіт, як-от створення 3D-моделей чи відеоредагування. Ця версія має 16 ГБ пам'яті GDDR6 із 256-бітною шиною, що гарантує швидку графічну обробку й ігровий процес без ривків навіть на найвищих параметрах. Зв'язок із системою встановлюється через інтерфейс PCI-E 5.
Наявність 16 ГБ відеопам'яті дає змогу оперувати значними обсягами графічної інформації, що особливо відчутно при роботі з деталізованими текстурами чи багатошаровими тривимірними сценами. У нинішніх іграх це дає змогу застосовувати найвищі налаштування візуалізації без втрати плавності через обмеження пам'яті.
Три додаткові 8-контактні конектори для живлення гарантують надійну та достатню подачу електроенергії до відеокарти, що є критичним під час максимальних завантажень. Порівняно з аналогами, які використовують меншу кількість конекторів, така схема допомагає уникнути дефіциту потужності під час тривалих ігрових сеансів чи складних розрахунків у професійному софті.
Показник бенчмарку в 26638 балів демонструє відмінну потужність графічного адаптера, що прямо впливає на швидкість опрацювання графіки та плавність кадрів у актуальних іграх і спеціалізованих програмах. Ця цифра допомагає зрозуміти, наскільки ефективно пристрій рендерить складні сцени чи відео з високою роздільною здатністю.
Норми техпроцесу 4 нм свідчать про те, що елементи графічного чипа створені з використанням передової напівпровідникової методики, яка дає змогу вмістити більше транзисторів на меншій площі. Це прямо відображається на енергозбереженні, зменшуючи нагрівання та підвищуючи швидкодію при однаковій частоті роботи.
Цей графічний прискорювач буде доречним для геймерів та фахівців, які займаються 3D-моделюванням і відеоредагуванням, і яким потрібна стабільно висока віддача.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.