Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9070 16GB Prime OC (PRIME-RX9070-O16G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9070 |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2670 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3584 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 312x130x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi 48 (RDNA 4) |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24678 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 312 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 220 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387829592 |
Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9070 16GB Prime OC (PRIME-RX9070-O16G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 248310NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 248310NEW
Гарантія: 36міс.
Виведи свій ПК на новий рівень! Обирай відеокарту ASUS - отримуй блок живлення або корпус в подарунок
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна карта ASUS AMD Radeon RX 9070 16GB Prime OC створена для користувачів, яким потрібне значне графічне прискорення для геймінгу, роботи з тривимірною графікою чи відеомонтажу. Ця модель обладнана 16 ГБ оперативної пам'яті GDDR6 із 256-бітною шиною, що гарантує швидку обробку великих масивів даних та стабільну віддачу. З'єднання з материнською платою здійснюється через інтерфейс PCI-E версії 5.0 x16, що забезпечує високу пропускну здатність.
16 ГБ пам'яті дають змогу комфортно оперувати великими текстурами та складними сценами, особливо в актуальних іграх та професійних графічних софтах. Якщо ви займаєтеся монтажем відео у 4K або у вищій роздільній здатності, цей обсяг пам'яті допоможе уникнути затримок та скоротить час рендерингу.
Два конектори живлення 8-pin свідчать про те, що відеокарті потрібна додаткова енергія понад ту, яку забезпечує слот PCI-E на материнській платі. Це дає змогу підтримувати стабільну роботу під значним тиском, наприклад, у вимогливих ігрових сесіях або під час тривалого рендерингу відео. У разі недостатньої подачі енергії можливе зниження потужності або раптове припинення роботи системи.
Примусове охолодження з вентилятором гарантує безперервне розсіювання тепла від графічного чіпа, що дозволяє утримувати стабільну температурну позначку навіть при тривалому використанні під навантаженням.
Техпроцес на рівні 4 нм свідчить про те, що елементи графічного процесора створені із застосуванням надзвичайно малих транзисторів, завдяки чому знижується споживання енергії та обсяг тепла, що виділяється. На практиці це обертається на підвищену енергоефективність, даючи змогу відеокарті функціонувати тривалий час без перегріву та зменшуючи навантаження на систему охолодження.
Чудовий варіант для геймерів та фахівців, які займаються 3D-моделюванням та відеообробкою у високій роздільній здатності. Значний обсяг відеопам'яті разом із передовим техпроцесом гарантують плавну роботу та стабільність навіть під час виконання вимогливих завдань.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.