Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9060 XT 8GB PRIME OC (PRIME-RX9060XT-O8G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9060 XT |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 3330 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 304x126x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 304 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387994184 |
Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9060 XT 8GB PRIME OC (PRIME-RX9060XT-O8G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 251009NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 251009NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна плата ASUS AMD Radeon RX 9060 XT 8GB PRIME OC розроблена для користувачів, яким необхідна стабільна віддача в ігрових проєктах та графічних програмах середнього та високого класу. Модель обладнана 8 ГБ оперативної пам'яті GDDR6 із 128-бітною шиною, що забезпечує достатню пропускну здатність для актуальних ігор у роздільній здатності Full HD та вище. Інтерфейс PCI-E версії 5.0 x16 гарантує швидкий обмін даними з материнською платою.
Обсяг пам’яті 8 ГБ у цій відеокарті визначає, скільки текстур та даних може бути одночасно завантажено для рендерингу графіки.
Додатковий роз'єм живлення 1x8pin на відеокарті забезпечує надійне постачання енергії при зростаючих навантаженнях, що є особливо важливим під час тривалих ігрових сесій чи роботи з графікою.
Максимальна роздільна здатність 7680x4320 свідчить про те, що відеокарта здатна виводити зображення у форматі 8K, що у чотири рази перевищує 4K та у шістнадцять разів — Full HD. На практиці це стане у пригоді користувачам, які працюють із високоякісним відео, 3D-моделюванням чи великими дисплеями з дуже високою щільністю пікселів.
Споживана потужність на рівні 150 Вт означає, що відеокарта має помірні вимоги до енергоспоживання, що впливає на вибір блока живлення системи. Для кінцевого користувача це означає, що немає потреби інвестувати у занадто дорогі чи надпотужні блоки живлення, що знижує загальну вартість конфігурації.
Цей варіант буде доречним для геймерів та фахівців зі створення контенту, які цінують баланс між високою продуктивністю та енергетичною ефективністю.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.