Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9060 XT 8Gb Dual (DUAL-RX9060XT-8G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9060 XT |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 3150 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 202x120x49 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 202 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387994269 |
Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9060 XT 8Gb Dual (DUAL-RX9060XT-8G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 251077NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 251077NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер ASUS AMD Radeon RX 9060 XT 8Gb Dual розроблений для тих, хто потребує надійної віддачі у відеоіграх та графічних програмах середнього та високого класу. Він має 8 ГБ пам'яті GDDR6 та 128-бітну шину, що гарантує достатній обсяг пропускної спроможності для сучасних ігор у роздільній здатності Full HD та вище. Під'єднується через інтерфейс PCI-E 5.
Наявність 8 ГБ відеопам'яті дає змогу зберігати об'ємніші текстури та складніші моделі, що особливо помітно в іграх з насиченою деталізацією або під час роботи з тривимірною графікою. Коли гра чи програма потребує більше пам'яті, ніж є у розпорядженні, швидкість роботи знижується через використання повільнішої оперативної пам'яті системи.
Додатковий 8-піновий конектор живлення гарантує стабільне постачання енергії до відеокарти, що є критичним під час інтенсивних навантажень у вимогливих іграх або при тривалій роботі з графікою. Без цього роз’єму відеокарта була б обмежена потужністю, що може забезпечити слот PCI-E, а це приблизно 75 Вт.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 свідчить про сумісність з форматом 8K, що дає змогу демонструвати зображення з надзвичайно високою деталізацією та чіткістю. На практиці це корисно для тих, хто оперує відеоматеріалами Ultra HD або створює контент, який вимагає максимальної пропрацьованості деталей.
Примусове охолодження за допомогою вентилятора гарантує безперервну циркуляцію повітря крізь радіатор, ефективно знімаючи тепло з графічного процесора навіть під тривалими навантаженнями. Це мінімізує ймовірність перегрівання, яке може спричинити зниження робочої частоти відеокарти та, відповідно, падіння швидкодії в ігрових сесіях чи під час рендерингу.
Ця модель буде відмінним вибором для геймерів та фахівців у сфері дизайну, які ставлять у пріоритет стабільну віддачу на роздільній здатності Full HD та вище без ризику надмірного нагрівання. Завдяки 8 ГБ пам'яті та дієвій системі охолодження, вона забезпечує плавну роботу навіть у значно вимогливих проєктах.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.