Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9060 XT 16GB PRIME OC (PRIME-RX9060XT-O16G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9060 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 3320 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 304x126x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 304 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 182 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387994214 |
Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9060 XT 16GB PRIME OC (PRIME-RX9060XT-O16G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 251007NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 251007NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна карта ASUS AMD Radeon RX 9060 XT 16GB PRIME OC створена для тих, кому потрібна надійна віддача у новітніх іграх та фахових програмах. 16 ГБ пам'яті GDDR6 гарантує плинну роботу з об'ємними текстурами та заплутаними візуальними ефектами. Інтерфейс PCI-E v5.0 x16 забезпечує блискавичний обмін інформацією з материнською платою, що критично для геймерів і фахівців з дизайну.
Наявність 16 ГБ відеопам'яті дає змогу оперувати великими масивами даних, мінімізуючи потреби у зверненні до оперативної пам'яті системи, що знижує час очікування та пришвидшує обробку графіки. Цей ефект особливо помітний, коли завантажуються ігри у високій роздільній здатності або з насиченими текстурами, де малий обсяг VRAM може спричиняти затримки та ривки.
Додатковий 8-піновий конектор живлення гарантує стало потужне енергозабезпечення відеокарти під час значних навантажень. У сучасних ігрових проєктах або під час графічно інтенсивних завдань, коли графічний процесор задіяний на повну, молекс живлення слоту PCI-E є недостатнім, і саме через цей порт надходить резервна енергія.
Найвища чіткість зображення на рівні 7680x4320 свідчить про те, що графічний адаптер спроможний відтворювати картинку у стандарті 8K, що має у чотири рази більше точок, аніж 4K. Для кінцевого споживача це має значення при використанні новітніх дисплеїв чи телевізорів із надвисокою роздільною здатністю, наприклад, у сфері фахового монтажу відео чи оперування тривимірною графікою.
Показник споживання енергії у 182 Вт встановлює, скільки електрики забирає відеокарта у процесі функціонування, що напряму відображається на загальній витраті енергії усієї системи. На практиці це означає, що блок живлення мусить мати належну потужність та стабільність для гарантування безперервної праці без раптових вимикань чи падіння швидкодії.
Даний відеопристрій буде доречним для гравців та спеціалістів, які оперують об’ємними графічними даними й потребують стабільної роботи у форматі 8K. Значний запас пам'яті та сумісність із PCI-E 5.0 гарантують швидкий обмін інформацією та мінімальні затримки.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.