Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9060 XT 16Gb DUAL OC (DUAL-RX9060XT-16G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9060 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 3250 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 202x120x49 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 202 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 182 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711636196765 |
Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9060 XT 16Gb DUAL OC (DUAL-RX9060XT-16G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 255743NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 255743NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер ASUS AMD Radeon RX 9060 XT 16Gb DUAL OC (обрана модель) створений для тих, хто вимагає надійної роботи у свіжих відеоіграх та застосунках із графікою. Вона має 16 ГБ оперативної пам'яті типу GDDR6 із 128-розрядною шиною, що забезпечує швидкий обмін даними й рівномірне відображення картинки. Сумісність із інтерфейсом PCI-E версії 5.0 x16 гарантує підтримку найновіших материнських плат та швидке проходження інформації.
Наявність 16 ГБ пам'яті дає змогу обробляти значні масиви текстур і даних у сучасних іграх, що особливо помітно при використанні роздільної здатності 4K чи у VR-середовищах. Коли відеокарта має достатній обсяг відеопам'яті, зменшується ризик появи затримок через необхідність завантажувати текстури з основної пам'яті, що позитивно позначається на гладкості зображення й сталості FPS.
Додатковий 8-піновий роз'єм живлення гарантує достатній резерв потужності для стабільної експлуатації відеокарти при значному навантаженні. На відміну від версій, що отримують живлення лише через слот PCI-E, такий спосіб підключення допомагає запобігти просіданням напруги під час тривалих ігрових сеансів чи запуску вимогливих програм.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 дає змогу під'єднувати екрани з роздільною здатністю 8K, що надзвичайно корисно для фахової роботи з відео, створення 3D-моделей або споживання контенту у найвищому рівні деталізації.
Примусове охолодження за допомогою вентилятора гарантує невпинний рух повітря, яке результативно забирає тепло від відеочипа. Це є критичним під час тривалих ігрових занять чи залучення важких графічних застосунків, коли нагрівання елементів може стрімко зростати.
Ця модель буде доречною для геймерів та експертів, які оперують великими текстурами та високою деталізацією зображення, гарантуючи гладкість і надійність картинки навіть при 4K та 8K.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.