Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9060 8Gb Dual (DUAL-RX9060-8G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9060 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 3000 МГц |
| Частота пам'яті: | 18000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1792 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 202x120x49 мм |
| Колір: | Чорний |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 202 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 182 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711636213813 |
Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 9060 8Gb Dual (DUAL-RX9060-8G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0)
Код товару: 258969NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 258969NEW
Гарантія: 36міс.
До відеокарт ASUS ігрові аксесуари в подарунок
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна карта ASUS AMD Radeon RX 9060 з 8 ГБ пам'яті підходить тим, хто прагне врівноваженої потужності у свіжих відеоіграх та графічних задачах. Вона має 8 ГБ пам'яті типу GDDR6, що гарантує плавне функціонування з високою чіткістю та рівнем деталізації. Система охолодження з двома вентиляторами зберігає робочу температуру стабільною навіть при інтенсивному використанні. Даний пристрій підтримує стандарт підключення PCI Express 4.
Обсяг відеопам’яті у 8 ГБ дає змогу зберігати великі текстури й необхідні дані, що є ключовим для сучасних ігор з високою деталізацією чи при роботі з тривимірними моделями. На практиці це означає меншу вірогідність падіння частоти кадрів через брак пам'яті, особливо при роздільній здатності Full HD та більшій.
Наявність одного 8-пінового роз’єму для додаткового живлення забезпечує стабільне та необхідне електроживлення для відеоадаптера у моменти його максимального навантаження.
Показник споживання енергії у 182 Вт визначає, скільки електроенергії використовує відеокарта під час роботи, що напряму впливає на вимоги до блока живлення у системі. Насправді це вимагає наявності блоку живлення із запасом потужності, як правило, від 450 Вт і вище, залежно від інших комплектуючих комп’ютера, для безперебійної роботи.
Оптимальний вибір для геймерів та фахівців із дизайну, яким потрібна надійна робота на високих роздільних здатностях без втрати швидкодії (FPS).
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.