Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 6900 XT 16GB LC ROG Strix Gaming TOP Edition (ROG-STRIX-LC-RX6900XT-T16G-GAMING) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6900 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 2525 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5120 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Гібридне (ватерблок+кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 277x131x44 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24900 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 277 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 6 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Текстурних блоків | 320 |
| Технології: | AMD RDNA 2, AMD FidelityFX, AMD FreeSync, AMD Radeon Anti-Lag |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711081251798 |
Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 6900 XT 16GB LC ROG Strix Gaming TOP Edition (ROG-STRIX-LC-RX6900XT-T16G-GAMING) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Код товару: 124557USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 124557USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Олег
Можливо, це найкраща 6900XT.
Вирішив поділитися відгуком, можливо, це комусь допоможе з вибором.
Якщо ви плануєте придбати 6900XT і у вас є можливість встановити 240-мм радіатор у корпус - беріть, це ваш варіант.
Чиста - вважаючи що це бв.
Вентилятори на радіаторі не найкращої якості, трохи шумлять, але CFM у них відмінний, 1100-1300 об/хв буде тихо, немає сенсу ставити більше.
Є легкий писк транзисторів, який чутно при розгоні GPU. Моя версія без "T" має заводську частоту 2365 МГц, у RDR 2 на ультра в 2К отримуємо середній FPS 136, програмне забезпечення Adrenalin автоматично піднімає до 2480-2520 МГц ядро, а при розгоні стабільно тримається на 2730 МГц
Щодо температур:
У простої - 30-33 градуси (вентилятори вимкнені).
Під навантаженням - зараз 55-57 градусів при хорошій кімнатній температурі (1200 об/хв вентилятори, майже мінімальний рівень, не чути), раніше при 35 градусах на вулиці було 59-63 градуси.
13.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
14.03.2024
Дмитрий Ратушев
Искал видящку именно на водяном охлаждении - мой бзик, хотел давно попробовать. Чего то годного на нвидии не нашел за адекватные деньги, но в этом магазине была топовая версия на амд, за вменяемый прайс.
Визуально состояние близко к новому, без коцок, царапин, были даже пленочки пыльные - что и выдет бу, снял их, чуть натер - вуаля - результат на фото
По температурам - 50 в нагрузке - при этом кулера тихонько работают. В простое - я ее не слышу.
Из минусов - до сих пор амд драйвера не везде адекватно работают, хотя, с проблемами, про которые пишут два года назад, я не столкнулся. Некоторые я так понимаю полечат обновлениями
07.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
07.03.2024
Відгуки (2)
Олег
Можливо, це найкраща 6900XT.
Вирішив поділитися відгуком, можливо, це комусь допоможе з вибором.
Якщо ви плануєте придбати 6900XT і у вас є можливість встановити 240-мм радіатор у корпус - беріть, це ваш варіант.
Чиста - вважаючи що це бв.
Вентилятори на радіаторі не найкращої якості, трохи шумлять, але CFM у них відмінний, 1100-1300 об/хв буде тихо, немає сенсу ставити більше.
Є легкий писк транзисторів, який чутно при розгоні GPU. Моя версія без "T" має заводську частоту 2365 МГц, у RDR 2 на ультра в 2К отримуємо середній FPS 136, програмне забезпечення Adrenalin автоматично піднімає до 2480-2520 МГц ядро, а при розгоні стабільно тримається на 2730 МГц
Щодо температур:
У простої - 30-33 градуси (вентилятори вимкнені).
Під навантаженням - зараз 55-57 градусів при хорошій кімнатній температурі (1200 об/хв вентилятори, майже мінімальний рівень, не чути), раніше при 35 градусах на вулиці було 59-63 градуси.
13.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
14.03.2024
Дмитрий Ратушев
Искал видящку именно на водяном охлаждении - мой бзик, хотел давно попробовать. Чего то годного на нвидии не нашел за адекватные деньги, но в этом магазине была топовая версия на амд, за вменяемый прайс.
Визуально состояние близко к новому, без коцок, царапин, были даже пленочки пыльные - что и выдет бу, снял их, чуть натер - вуаля - результат на фото
По температурам - 50 в нагрузке - при этом кулера тихонько работают. В простое - я ее не слышу.
Из минусов - до сих пор амд драйвера не везде адекватно работают, хотя, с проблемами, про которые пишут два года назад, я не столкнулся. Некоторые я так понимаю полечат обновлениями
07.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
07.03.2024