Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 6800 16Gb TUF Gaming OC (TUF-RX6800-O16G-GAMING) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6800 |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2190 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ASUS Aura Sync |
| Габарити: | 320x140x58 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24194 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 320 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Львів Газова |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Технології: | AMD RDNA 2 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4718017990004 |
Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 6800 16Gb TUF Gaming OC (TUF-RX6800-O16G-GAMING) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Код товару: 123237USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 123237USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер ASUS AMD Radeon RX 6800 16Gb TUF Gaming OC — це складова частина середнього та преміального сегментів для ПК, яка чудово пасує для комп'ютерних розваг, графічних завдань та редагування відео. Вона укомплектована шістнадцятьма гігабайтами пам'яті GDDR6 із 256-розрядною шиною, що зумовлює стабільну віддачу в актуальних ігрових проєктах та програмах. Завдяки сумісності з інтерфейсом PCI-E 4.0, можна найповніше задіяти швидкість передачі даних із материнською платою.
Кількість відеопам'яті у 16 ГБ дає змогу опрацьовувати немалі текстури й заплутані сцени без відчутних затримок чи просідання FPS, що є критично важливим у сучасних іграх із великими картами та високою деталізацією. Під час творення відеоматеріалів чи 3D-моделювання цей обсяг сховища сприяє прискореній обробці значних файлів, скорочуючи час візуалізації.
Присутність двох 8-пінових роз’ємів для додаткового живлення вказує на значні потреби відеокарти в енергії, що напряму корелює зі стабільністю її функціонування під час максимального завантаження.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 дає змогу підключати дисплеї формату 8K, що є особливо цінним для спеціалістів у галузі відеомонтажу та графічного дизайну, де ключову роль відіграє деталізація картинки. Користувач отримує опцію оперувати надвисокою чіткістю, що покращує точність візуальної оцінки проєктів.
Рівень енергоспоживання у 250 Вт має прямий вплив на підбір блока живлення та загальної енергетичної ефективності збірки. З огляду на це, необхідно забезпечити комп'ютер якісним ДЖ з достатнім резервом потужності, аби запобігти збоям роботи при пікових навантаженнях.
Ця конфігурація буде доречною для геймерів та фахівців, що займаються графікою та відео, яким потрібна значна швидкодія та великий обсяг відеопам'яті для виконання ресурсомістких операцій.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.