Відеокарта AsRock AMD Radeon RX 6900 XT 16Gb OC Formula (RX6900XT OCF 16G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | AsRock |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6900 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 2475 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5120 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 332x137x61 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24900 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 332 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Дніпро |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Текстурних блоків | 320 |
| Технології: | AMD RDNA 2, AMD FidelityFX, AMD FreeSync, AMD Radeon Anti-Lag |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта AsRock AMD Radeon RX 6900 XT 16Gb OC Formula (RX6900XT OCF 16G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 164419USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 164419USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна карта AsRock AMD Radeon RX 6900 XT 16Gb OC Formula — це високоефективний графічний пристрій із 16 гігабайтами пам'яті GDDR6 та 256-бітною шиною, що зв'язується через роз’єм PCI-E 4.0 x16. Вона ідеально підходить для геймерів та фахівців, яким потрібна максимальна потужність у сучасних 3D-забавах, відеоредагуванні чи роботі з графічним контентом. Завдяки фабричному розгону (OC) ця версія гарантує надійну роботу на більш високому швидкостному режимі.
16 ГБ відеопам'яті дають змогу утримувати великі масиви текстур та даних, уникаючи частих звернень до оперативної пам'яті чи накопичувача, що суттєво оптимізує завантаження складних сцен у новітніх іграх.
Наявність трьох 8-пінових конекторів живлення свідчить про те, що відеокарта здатна споживати до 375 ват енергії, що значно більше за типові 150 ват, які надає слот PCI-E. Це критично важливо для сталої роботи під максимальним навантаженням, зокрема упродовж тривалих ігрових сесій чи рендерингу відео високої чіткості.
Найвища чіткість 7680x4320 говорить про сумісність із форматом 8K, що вчетверо більше за піксельну щільність 4K. Це ключовий момент для тих, хто займається обробкою зображень із надзвичайною деталізацією, як-от професійний відеомонтаж чи розробка графіки для масивних екранів.
Показник енергоспоживання у 300 Вт демонструє, скільки електроенергії використовує відеокарта під навантаженням, що безпосередньо впливає на тепловиділення та необхідні характеристики блока живлення.
Ця відеокарта стане в пригоді тим, кому потрібна гранична потужність для запуску найсучасніших ігор чи виконання ресурсомістких завдань із відеообробкою.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.