Відеокарта AsRock AMD Radeon RX 6800 XT 16Gb Phantom Gaming D (RX6800XT PGD 16GO) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | AsRock |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6800 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 2310 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ASRock Polychrome Sync |
| Габарити: | 330x140x56 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24194 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 330 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Чернівці |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Текстурних блоків | 288 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710483933196 |
Відеокарта AsRock AMD Radeon RX 6800 XT 16Gb Phantom Gaming D (RX6800XT PGD 16GO) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 153305USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 153305USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Дмитро
Гарантія є на цю відеокарта?
25.01.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, так гаратнія є
27.01.2026
Денис
Доброго дня чи влізе вона в корпус 1stplayer firebase xf 4f7
13.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, нажаль відеокарта не поміститься в корпус. Вам треба карта до 315мм
24.12.2025
Кирило
Гарна відюха, температури в нормі, проте свистять дроселя гучновато, десь в інеті находив інфу, що з часом цей звук зникає або стає дуже тихим (хоча це б/в карта тому не дуже вірю що щось зміниться)
але всерівно свої фпси видає?
11.12.2025
Відповісти
Графічна карта AsRock AMD Radeon RX 6800 XT 16Gb Phantom Gaming D ідеальна для тих, кому потрібна вражаюча швидкодія у найновіших проєктах та графічно насичених програмах. Вона має 16 ГБ пам'яті типу GDDR6, яка працює через 256-бітну шину, що гарантує миттєву обробку значних обсягів інформації. Сумісність з інтерфейсом PCI-E 4.0 x16 забезпечує зв'язок із сучасними платами та високу пропускну спроможність.
Наявність 16 ГБ відеопам'яті дає змогу оперувати величезними текстурами та складними тривимірними сценами без відчутних пригальмовувань. Це критично необхідно у сучасних іграх із розгалуженими світами, де деталізація підвантажується в режимі реального часу, а брак пам'яті може спричинити "замилювання" картинки або її помітне зниження.
Три 8-пінові контакти для додаткового живлення гарантують стабільне й адекватне енергозабезпечення для відеоприскорювача навіть під час максимального тиску. Це суттєво під час тривалих ігрових сеансів чи роботи з вимогливим софтом, коли енергоспоживання може перевищити ліміти, які може надати стандартний роз'єм PCI-E.
Графічний адаптер із максимальною роздільною здатністю 7680x4320 здатний працювати з форматом 8K, що значно перевершує звичні Full HD або навіть можливості 4K. На практиці це дає змогу під'єднувати дисплеї чи телевізори з надзвичайно великою кількістю точок, що є ключовим для фахівців, які займаються відеоредагуванням, створюють 3D-моделі чи полюбляють контент найвищого ґатунку.
Рівень енергоспоживання у 300 Ватт демонструє, скільки електроенергії забирає відеокарта під час пікових навантажень, і це прямо впливає на необхідну потужність блока живлення. Якщо БЖ не розрахований на таку вимогу, система може функціонувати нестійко або навіть аварійно вимикатися при інтенсивній роботі.
Цей апарат стане чудовим вибором як для прихильників ігор, так і для спеціалістів, які оперують складними тривимірними проєктами та відеоматеріалами у форматі Ultra HD.
Відгуки (3)
Дмитро
Гарантія є на цю відеокарта?
25.01.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, так гаратнія є
27.01.2026
Денис
Доброго дня чи влізе вона в корпус 1stplayer firebase xf 4f7
13.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, нажаль відеокарта не поміститься в корпус. Вам треба карта до 315мм
24.12.2025
Кирило
Гарна відюха, температури в нормі, проте свистять дроселя гучновато, десь в інеті находив інфу, що з часом цей звук зникає або стає дуже тихим (хоча це б/в карта тому не дуже вірю що щось зміниться)
але всерівно свої фпси видає?
11.12.2025
Відповісти