Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6900 XT 16GB Special Edition NITRO+ (11308-07-20G) (11308-99-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6900 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin, 1x6pin |
| Частота ядра: | 2285 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5120 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 320x135x58 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24900 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 310 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Текстурних блоків | 320 |
| Технології: | AMD RDNA 2, AMD FidelityFX, AMD FreeSync, AMD Radeon Anti-Lag |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106292253 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6900 XT 16GB Special Edition NITRO+ (11308-07-20G) (11308-99-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 229339FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 229339FR
Гарантія: 6міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Анатолий
Отличная видеокарта. Спасибо сотрудникам магазина за быструю доставку. Упаковано бережно и аккуратно. Работает как часы, все заявленные функции и технологии, в том числе порты все рабочие. Благодарю за сервис.
28.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
30.07.2024
Малий Павло
Місяць тому взяв цю карту оплатою частинами. Дуже задоволений. Магазин класний, персонал взагалі супер. Рекомендую до співпраці.
02.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо раді бачити Вас і наступного разу, звертайтесь.
02.07.2024
Александр Тумаков
Топ предыдущего поколения за условно копейки - то чего я ждал с 2021 года) Когда мой знакомый покупал такие по 75 тысяч - я говорил что нет смысла в этом вообще. Заприметил что компикс возит рефы и ждал пока будет именно 6900ХТ. в принципе не пожалел - карта в идеальном состоянии, практически как новая, правда из комплекта - только коробка
10.05.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.05.2024
1111
Полностю согласен с вами
27.05.2024
Ратмір
Вона нова не майнула не бу
22.02.2026
Графічна карта Sapphire AMD Radeon RX 6900 XT 16GB Special Edition NITRO+ — це потужний графічний процесор для вибагливих геймерів та фахівців, задіяних у 3D-моделюванні чи відеоредагуванні. Вона містить 16 ГБ пам'яті GDDR6 із 256-бітною шиною, що гарантує швидку обробку значних обсягів даних та безпроблемне функціонування у 4K. Підтримується інтерфейс PCI-E 4.
Наявність 16 ГБ пам'яті дозволяє оперувати великими текстурами та заплутаними сценами без відчутних сповільнень, що є критичним при геймінгу у 4K чи створенні відео надвисокої чіткості.
Підключення додаткової потужності через два 8-пінові та один 6-піновий конектори гарантує надійне забезпечення відеокарти енергією під час пікових навантажень. Це необхідно, оскільки звичайного живлення PCI-E не вистачає для таких потужних відеокарт, особливо під час тривалих ігрових сеансів чи процесів рендерингу.
Найвища розподільна здатність 7680x4320 свідчить про підтримку формату 8K, що у чотири рази більше за кількість пікселів у 4K. Для користувача це несе змогу бачити надзвичайно деталізовану картинку на сумісних моніторах чи телевізорах, що особливо цінно при роботі з відео високої чіткості або фаховому редагуванні фото та відеоматеріалів.
Рівень енергоспоживання у 300 Вт визначає, скільки електроенергії відеокарта залучає під час функціонування, що напряму впливає на потреби у блоці живлення та ефективність відведення тепла системи.
Цей графічний прискорювач чудово підходить геймерам та фахівцям, які оперують із 4K та 8K контентом, гарантуючи плавне опрацювання великих текстур та комплексних сцен.
Відгуки (5)
Анатолий
Отличная видеокарта. Спасибо сотрудникам магазина за быструю доставку. Упаковано бережно и аккуратно. Работает как часы, все заявленные функции и технологии, в том числе порты все рабочие. Благодарю за сервис.
28.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
30.07.2024
Малий Павло
Місяць тому взяв цю карту оплатою частинами. Дуже задоволений. Магазин класний, персонал взагалі супер. Рекомендую до співпраці.
02.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо раді бачити Вас і наступного разу, звертайтесь.
02.07.2024
Александр Тумаков
Топ предыдущего поколения за условно копейки - то чего я ждал с 2021 года) Когда мой знакомый покупал такие по 75 тысяч - я говорил что нет смысла в этом вообще. Заприметил что компикс возит рефы и ждал пока будет именно 6900ХТ. в принципе не пожалел - карта в идеальном состоянии, практически как новая, правда из комплекта - только коробка
10.05.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.05.2024
1111
Полностю согласен с вами
27.05.2024
Ратмір
Вона нова не майнула не бу
22.02.2026