Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6500 XT 4Gb Pulse OC (11314-07-20G) (11314-01-20G) (GDDR6, 64 bit, PCI-E v4.0)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6500 XT |
| Обсяг пам'яті: | 4 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 64 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin |
| Частота ядра: | 2825 МГц |
| Частота пам'яті: | 18000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1024 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 400 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 194x107x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 1 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 9445 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 194 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 2 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Техпроцес | 6 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106295537 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6500 XT 4Gb Pulse OC (11314-07-20G) (11314-01-20G) (GDDR6, 64 bit, PCI-E v4.0)
Код товару: 177224NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 177224NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Sapphire AMD Radeon RX 6500 XT 4Gb Pulse OC стане вдалим вибором для тих, хто прагне збалансованої апаратної складової для комп’ютерних розваг середнього сегменту та роботи з мультимедіа. Він має 4 ГБ пам’яті GDDR6 з 64-розрядною шиною, що гарантує адекватну швидкість передачі даних для актуальних ігор у форматі Full HD. Сумісність з інтерфейсом PCI-E 4.0 дає можливість максимально повно використати потенціал материнської плати.
Кількість відеопам’яті у 4 ГБ визначає, який обсяг текстур та графічної інформації дозволено одночасно завантажувати для рендерингу. Для ігрового процесу з роздільною здатністю Full HD цього зазвичай вистачає, проте при застосуванні вищих параметрів якості або збільшенні роздільної здатності обсяг пам’яті може стати стримуючим фактором.
Наявність додаткового 6-пінового роз’єму живлення гарантує стабільну подачу енергії до відеокарти, що є критично важливим у періоди високих навантажень, як-от під час запуску "важких" ігор чи обробки графічних матеріалів. Без цього додаткового підключення, адаптер був би обмежений лише живленням від слоту PCI-E, що може спричинити падіння потужності чи непередбачуваність функціонування.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 має на увазі, що відеокарта здатна відображати картинку у форматі 8K, що приблизно у чотири рази перевищує 4K і у шістнадцять разів — Full HD.
Енергоспоживання на рівні 130 Вт інформує про обсяг електроенергії, який споживає відеокарта в процесі функціонування. Для користувача це означає, що блок живлення ПК повинен мати необхідний запас потужності, аби запобігти збоям у роботі системи чи несподіваним вимкненням.
Цей вибір буде доречним для геймерів та тих користувачів, хто цінує плавне функціонування на Full HD без надмірних витрат. Він гарантує стабільну швидкодію завдяки додатковому живленню і сумісності з PCI-E 4.0, що значно зменшує час реакції.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.