Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 470 4Gb Nitro DVI (11256-31) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 470 |
| Обсяг пам'яті: | 4 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1206 МГц |
| Частота пам'яті: | 7000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 3840x2160 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 230x125x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Довжина відеокарти, мм: | 230 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 1 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 175 Вт |
| Текстурних блоків | 128 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 470 4Gb Nitro DVI (11256-31) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 178726USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 178726USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна карта Sapphire AMD Radeon RX 470 4Gb Nitro DVI (11256-31) являє собою складову для ПК середнього рівня, яка гарно підходить для забав у роздільній здатності Full HD та початкової роботи з графічними редакторами. Вона містить 4 ГБ пам'яті типу GDDR5 та 256-бітний інтерфейс, що забезпечує адекватну пропускну здатність для сучасних ігрових програм та мультимедіа. Інтерфейс підключення PCI-E версії 3.0 гарантує сумісність із переважною більшістю материнських плат.
Кількість відеопам'яті у розмірі 4 ГБ визначає, який обсяг текстур, буферів та інших графічних відомостей може зберігатися одночасно для подальшої обробки. В ігрових додатках це особливо помітно при використанні високоякісних текстур у форматі Full HD, де менший обсяг пам'яті може спричинити зниження FPS через потребу в частих зверненнях до оперативної пам'яті системи.
Наявність одного 8-пінового гнізда для додаткової енергії дозволяє відеоадаптеру отримувати до 150 Вт потужності напряму від блоку живлення, що є ключовим для сталої праці під значним навантаженням. Порівняно з версіями, які отримують живлення виключно через слот PCI-E (обмеження до 75 Вт), це надає резерв потужності для збільшення частоти роботи ядра чи більш ефективного тепловідведення.
Найвища роздільна здатність 3840x2160 дає змогу виводити зображення у форматі 4K, що вчетверо більше пікселів, ніж у Full HD. Для користувачів це актуально, коли планується підключення монітора чи телевізора з роздільною здатністю Ultra HD.
Енергоспоживання на рівні 175 Вт свідчить про потребу відеокарти в значній кількості енергії для надійної роботи під високим навантаженням, як-от запуск вимогливих ігор чи рендеринг графіки. Це безпосередньо впливає на підбір блока живлення — він мусить покривати цю потужність, а також забезпечувати резерв для решти комплектуючих системи.
Ця відеокарта стане гарним вибором для тих, хто прагне знайти оптимальний варіант для геймінгу у Full HD та нескладних графічних завдань без надмірних фінансових вкладень.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.