Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7600 8Gb PULSE (11324-01-20G) (11324-99-90G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 7600 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2755 МГц |
| Частота пам'яті: | 18000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 240x107x44 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi 3X (RDNA 3) |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 16615 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 240 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 165 Вт |
| Техпроцес | 6 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106295087 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7600 8Gb PULSE (11324-01-20G) (11324-99-90G) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8) FR
Код товару: 235261FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 235261FR
Гарантія: 6міс.
Передзамовлення на офіційно відновлені відеокарти Sapphire
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Оплата
Гарантія
Відгуки (9)
Тимур
Вона б/у? чи ні якщо не б/у то я замовлю
14.03.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, ця карта FR - Factory Refurbished - відновлена виробником
17.03.2026
Георгій
добрий день яка гарантія на неї?
04.01.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, гарантія 6 міс.
09.01.2026
Олег
Купил,заказал в 16 с мелочью,отправили через 2 часа,уже утром в 8 я ее забирал,установил без проблем,видеокарта выглядит как с магазина новая,не пылинки не соринки. На сколько она будет хорошо работать покажет время,пока все отлично. Драйвера встали,все вроде бы работает для моих задач. Отличная замена rx5600xt. Спасибо :)
16.05.2025
Відповісти
Ярослав
Купил недавно сие чудо по ооооочень хорошей цене и что могу сказать... Таки не прогадал. Карточка отменная. Температуры в норме, частоты держит, артефактов нет.
Что касательно именно магазина, то тут тоже всё супер. Доставили быстро. Цены на карточки в исполнении Sapphire тут не то что ниже рыночных, но даже ниже Б/У рынка.
Возьмём для примера 7700 XT nitro +. На момент написания этого комментария цена этой карточки в магазине ~18700. В других же магазинах ценник запал за 21к...
Короче, если и брать карточки AMD, то только в CompX!
25.04.2025
Відповісти
Артем
А что за пометка FR и какая комплектация
21.04.2025
Відповісти
Володимир
Комплектация не знаю но FR означает factory refurbished. Это техника, прошедшая через каналы дистрибьюции производителя более одного раза. То есть, товар вернулся от продавца к оригинальному производителю и потом снова поступил в продажу. Из-за чего гарантия 6 месяцев, а не 3 месяца как у б/у товара.
05.05.2025
Юра
FR тобто factory refurbished означає відновлено на заводі.
19.05.2025
Відгуки (9)
Тимур
Вона б/у? чи ні якщо не б/у то я замовлю
14.03.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, ця карта FR - Factory Refurbished - відновлена виробником
17.03.2026
Георгій
добрий день яка гарантія на неї?
04.01.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, гарантія 6 міс.
09.01.2026
Олег
Купил,заказал в 16 с мелочью,отправили через 2 часа,уже утром в 8 я ее забирал,установил без проблем,видеокарта выглядит как с магазина новая,не пылинки не соринки. На сколько она будет хорошо работать покажет время,пока все отлично. Драйвера встали,все вроде бы работает для моих задач. Отличная замена rx5600xt. Спасибо :)
16.05.2025
Відповісти
Ярослав
Купил недавно сие чудо по ооооочень хорошей цене и что могу сказать... Таки не прогадал. Карточка отменная. Температуры в норме, частоты держит, артефактов нет.
Что касательно именно магазина, то тут тоже всё супер. Доставили быстро. Цены на карточки в исполнении Sapphire тут не то что ниже рыночных, но даже ниже Б/У рынка.
Возьмём для примера 7700 XT nitro +. На момент написания этого комментария цена этой карточки в магазине ~18700. В других же магазинах ценник запал за 21к...
Короче, если и брать карточки AMD, то только в CompX!
25.04.2025
Відповісти
Артем
А что за пометка FR и какая комплектация
21.04.2025
Відповісти
Володимир
Комплектация не знаю но FR означает factory refurbished. Это техника, прошедшая через каналы дистрибьюции производителя более одного раза. То есть, товар вернулся от продавца к оригинальному производителю и потом снова поступил в продажу. Из-за чего гарантия 6 месяцев, а не 3 месяца как у б/у товара.
05.05.2025
Юра
FR тобто factory refurbished означає відновлено на заводі.
19.05.2025