Відеокарта AsRock AMD Radeon RX 5600 XT 6GB Challenger (RX5600 CLD 6G) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | AsRock |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 5600 XT |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1560 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2304 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 240x126x53 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi (RDNA) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 11768 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 240 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 120 Вт |
| Текстурних блоків | 144 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта AsRock AMD Radeon RX 5600 XT 6GB Challenger (RX5600 CLD 6G) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 189325USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 189325USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Max
Чому в цій карті занижена потужність 120 Вт, а не 160вт як мала бути?
30.09.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Причина заниженого показника споживання (120 Вт замість ~150–160 Вт) у характеристиках відеокарти ASRock Radeon RX 5600 XT 6GB Challenger — це помилка в завантаженні даних на сайті. Дякуємо за уважність, помилку виправимо.
30.09.2025
Андрій
Купував у них rx 5600xt sapphire уже з новішим біосом. То хочу сказати цій карті за таку ціну конкурентів просто нема. З процом r5 5500 ghost of tsushima фпс на максимум з фср якість не меньше 70. 1660 усі версії просто відпочивають.
08.03.2025
Відповісти
Божко Дмитро Олегович
Доброго дня, бекплейт у неї металевий? Яка версія біоса на ній ?
27.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть всі відповіді
03.03.2025
Григоряк Володимир
Повністю задоволений покупкою, стан чудовий, працює відмінно, судячи з температур обслуговували якісно. Дуже вдячний магазину, сервіс відмінний!
15.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
19.11.2024
Богдан
Доброго дня карта в робочому стані?
25.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, відеокарта протестована та повністю працездатна.
26.08.2024
Відгуки (5)
Max
Чому в цій карті занижена потужність 120 Вт, а не 160вт як мала бути?
30.09.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Причина заниженого показника споживання (120 Вт замість ~150–160 Вт) у характеристиках відеокарти ASRock Radeon RX 5600 XT 6GB Challenger — це помилка в завантаженні даних на сайті. Дякуємо за уважність, помилку виправимо.
30.09.2025
Андрій
Купував у них rx 5600xt sapphire уже з новішим біосом. То хочу сказати цій карті за таку ціну конкурентів просто нема. З процом r5 5500 ghost of tsushima фпс на максимум з фср якість не меньше 70. 1660 усі версії просто відпочивають.
08.03.2025
Відповісти
Божко Дмитро Олегович
Доброго дня, бекплейт у неї металевий? Яка версія біоса на ній ?
27.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть всі відповіді
03.03.2025
Григоряк Володимир
Повністю задоволений покупкою, стан чудовий, працює відмінно, судячи з температур обслуговували якісно. Дуже вдячний магазину, сервіс відмінний!
15.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
19.11.2024
Богдан
Доброго дня карта в робочому стані?
25.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, відеокарта протестована та повністю працездатна.
26.08.2024