Вентилятор Be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed (BL073)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | Be quiet! |
| Тип: | Вентилятор |
| Призначення: | Для корпусу |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin+3pin |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Повітрянний потік: | 52.3 CFM |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Ковзання з гвинтовим різьбленням |
| Частота обертів: | 2500 об/хв |
| Рівень шуму: | 31 Дб |
| Ресурс роботи: | 60 тис. годин |
| Підсвічування: | ARGB |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 120x120x25 мм |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Розмір вентилятора: | 120 мм |
| Тип охолодження: | Активне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Вентилятор Be quiet! LIGHT WINGS 120mm PWM high-speed (BL073)
Код товару: 167245NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 167245NEW
Гарантія: 36міс.
Купуй вигідно з «СПЛАЧУЙ ЧАСТИНАМИ» від ПУМБ в COMPX.UA сьогодні, а перший платіж роби через місяць!
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Асланов Григорий
Крутой кулер! Дорогой конечно, но если собирать на этом бренде все то тогда супер!
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Асланов Григорий. Дякуємо Вам за відгук. Слідкуйте за нашими акціями та новинками, вдалих покупок наступного разу.
Відгуки (1)
Асланов Григорий
Крутой кулер! Дорогой конечно, но если собирать на этом бренде все то тогда супер!
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Асланов Григорий. Дякуємо Вам за відгук. Слідкуйте за нашими акціями та новинками, вдалих покупок наступного разу.