Комплект вентиляторів PcCooler EF3 120 ARGB BK 3IN1 Black (F3-L120BKAM3-GL)
Стан: Новий
Характеристики
Стан товару Новий
Виробник PcCooler
Тип: Вентилятор
Призначення: Для корпусу
Кількість вентиляторів: 3 шт.
Живлення і тип конектора: 4pin+3pin
Напруга живлення: 12 В
Регулювання обертів/живлення: авто (PWM)
Частота обертів: 1800 об/хв
Підсвічування: ARGB
Габарити 120x120x25 мм
Розмір вентилятора: 120 мм