Комплект вентиляторів ID-Cooling DF-12025-ARGB-TRIO-SNOW (DF-12025-ARGB-TRIO-SNOW) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Виробник | ID-Cooling |
| Тип: | Вентилятор |
| Призначення: | Для корпусу |
| Кількість вентиляторів: | 3 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Повітрянний потік: | 56.5 CFM |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Качення |
| Частота обертів: | 2000 об/хв |
| Рівень шуму: | 32 Дб |
| Підсвічування: | multi compatibility |
| Колір | Білий |
| Вага без упаковки, нетто (кг): | 0,15 |
| Габарити | 120x120x25 мм |
| Розмір вентилятора: | 120 мм |
| Тип охолодження: | Активне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6931393302584 |
Комплект вентиляторів ID-Cooling DF-12025-ARGB-TRIO-SNOW (DF-12025-ARGB-TRIO-SNOW) Б/в
Код товару: 122136USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 122136USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.