Вентилятор Coolmoon 120мм CM-DM1-W Forward (CM-DM1-W-F) White
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | Coolmoon |
| Тип: | Вентилятор |
| Призначення: | Для корпусу |
| Кількість вентиляторів: | 1 шт. |
| Живлення і тип конектора: | 4pin+3pin |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Тип підшипника: | Гідравлічний |
| Частота обертів: | 800-1800 об/хв |
| Рівень шуму: | 10-23 Дб |
| Ресурс роботи: | 60 тис. годин |
| Підсвічування: | ARGB |
| Колір | Білий |
| Габарити | 120x120x25 мм |
| Країна-виробник: | Китай |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Розмір вентилятора: | 120 мм |
| Тип охолодження: | Активне |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Вентилятор Coolmoon 120мм CM-DM1-W Forward (CM-DM1-W-F) White
Код товару: 245002NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 245002NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Тарас
Чи можна цей вінт поставити на водянку замість стокової? хочу собі щоб всі вінти одинаково виглядали
05.12.2025
Відповісти
Відгуки (1)
Тарас
Чи можна цей вінт поставити на водянку замість стокової? хочу собі щоб всі вінти одинаково виглядали
05.12.2025
Відповісти