Павербанк Silicon Power White 20 000 mAh / 20 Вт (SP20KMAPBKGS150W)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Павербанк |
| Виробник | Silicon Power |
| Тип батареї: | Літій-полімерні (Li-pol) |
| Місткість батареї: | 20 000 mAh |
| Потужність: | 20 Вт |
| Вхідна напруга: | 5 V |
| Вхідний струм: | 2.1 A |
| Вхідні інтерфейси: | USB Type-C, MicroUSB |
| Вихідні інтерфейси: | 2x USB Type-A |
| Одночасно заряджуваних пристроїв: | 2 шт. |
| Функції заряджання: | Немає |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Габарити: | 143x73x29 мм |
| Індикація: | Немає |
| Колір: | White |
| Вага: | 400 г |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4713436140245 |
Павербанк Silicon Power White 20 000 mAh / 20 Вт (SP20KMAPBKGS150W)
Код товару: 186459NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 186459NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (4)
Кичань Володя
Здав свого корінного китайця, взяв цей, вважаю вигідний обмін)
21.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
22.08.2023
Світлана Іванівна
Гарна батарея, заряджає швидко, цупка. У кого є діти, котрі хоча б повзають, то рекомендую все ж звернути увагу на чорний колір, бо білий білим буде лише при покупці. Чоловік все необхідне для комп'ютера бере тут, то тут і замовляла. Швидко, якісно.
10.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
11.08.2023
Illias
Виглядає стильово, моцний, ємкісний, що ще треба для хорошого павера.
07.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
09.08.2023
Ілля Рост.
Швидко доставили, працює добре, все ок.
03.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Дякуємо за відгук!
04.08.2023
Відгуки (4)
Кичань Володя
Здав свого корінного китайця, взяв цей, вважаю вигідний обмін)
21.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
22.08.2023
Світлана Іванівна
Гарна батарея, заряджає швидко, цупка. У кого є діти, котрі хоча б повзають, то рекомендую все ж звернути увагу на чорний колір, бо білий білим буде лише при покупці. Чоловік все необхідне для комп'ютера бере тут, то тут і замовляла. Швидко, якісно.
10.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
11.08.2023
Illias
Виглядає стильово, моцний, ємкісний, що ще треба для хорошого павера.
07.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
09.08.2023
Ілля Рост.
Швидко доставили, працює добре, все ок.
03.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Дякуємо за відгук!
04.08.2023