Павербанк Sandberg Black 20 000 mAh / 20 Вт (420-59)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Павербанк |
| Виробник | Sandberg |
| Тип батареї: | Літіонні (Li-ion) |
| Місткість батареї: | 20 000 mAh |
| Потужність: | 20 Вт |
| Вхідна напруга: | 5 V |
| Вхідний струм: | 1.5 - 3 А |
| Вхідні інтерфейси: | USB Type-C, MicroUSB |
| Вихідні інтерфейси: | 2x USB Type-A, 1x USB Type-C |
| Одночасно заряджуваних пристроїв: | 2 шт. |
| Функції заряджання: | Quick Charge 3.0, Power Delivery 2.0 |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Габарити: | 144x68x26.5 мм |
| Індикація: | Є |
| Колір: | Black |
| Вага: | 473 г |
| Призначення: | Для телефонів, Для планшетів, Для смарт-годинників та браслетів |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 5705730420597 |
Павербанк Sandberg Black 20 000 mAh / 20 Вт (420-59)
Код товару: 181833NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 181833NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.