СВО PcCooler PсCOOLER DA360 PRO ARGB Black (DA360Pro-BKAWXL-GL)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | СВО |
| Виробник | PcCooler |
| Призначення: | Для процесора |
| Довжина трубки: | 400 мм |
| Кількість вентиляторів: | 3 шт. |
| Частота обертів вентилятора: | 2200 об/хв |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Розмір радіатору: | 360 мм |
| Розмір вентилятора: | 120x120x25 мм |
| Регулятор обертів: | авто (PWM) |
| Розмір помпи: | 70x84x57 мм |
| Частота обертання помпи: | 3000 об/хв |
| Колір: | Чорний |
| Технологія підсвічування: | multi compatibility |
| Socket | AM4, AM5, 1150, 1155, 1156, 2011, 2011 v3, 2066, 1151, 1151 v2, 1200, 1700, 1851 |
| Габарити | 394x120x27 мм / радіатора / |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6940526113973 |
СВО PcCooler PсCOOLER DA360 PRO ARGB Black (DA360Pro-BKAWXL-GL)
Код товару: 248693NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 248693NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.