СВО Jonsbo TG-360 Black (Intel LGA1700/1200/115X/2011; AMD AM4/AM5/4PIN PWM) (TG-360 Black)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | СВО |
| Виробник | Jonsbo |
| Тип охолодження: | Активне |
| Призначення: | Для процесора |
| Довжина трубки: | 380 мм |
| Повітрянний потік: | 66.19 CFM |
| Кількість вентиляторів: | 3 шт. |
| Роз'єм підключення вентилятора: | 4pin |
| Частота обертів вентилятора: | 900-1800 об/хв |
| Тип підшипника: | Гідравлічний |
| Рівень шуму: | 35.2 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Розмір радіатору: | 360 мм |
| Номінальна напруга, В: | 12 |
| Розмір вентилятора: | 120x120x25 мм |
| Регулятор обертів: | авто (PWM) |
| Розмір помпи: | 74x89x52 мм |
| Частота обертання помпи: | 2500 об/хв |
| Колір: | Чорний |
| Технологія підсвічування: | ARGB |
| Socket | AM4, AM5, 1150, 1155, 1156, 2011, 2011 v3, 1151, 1151 v2, 1200, 1700, 1851 |
| Габарити | 397x120x27 мм / радіатора / |
| Сокет: | Socket AM4, Socket AM5, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1700, Socket 2011 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
СВО Jonsbo TG-360 Black (Intel LGA1700/1200/115X/2011; AMD AM4/AM5/4PIN PWM) (TG-360 Black)
Код товару: 213175NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 213175NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Дмитрий
Добрый день, на 2011 v.3 она подойдёт по креплениям?
20.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Нажаль ні. СВО DARKFLASH DX360 V2.6 BLACK можете розглянути такий варіант, там є підтримка.
22.04.2024
Відгуки (1)
Дмитрий
Добрый день, на 2011 v.3 она подойдёт по креплениям?
20.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Нажаль ні. СВО DARKFLASH DX360 V2.6 BLACK можете розглянути такий варіант, там є підтримка.
22.04.2024