СВО Fractal Design Celsius S36 (FD-WCU-CELSIUS-S36-BK) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | СВО |
| Виробник | Fractal Design |
| Тип охолодження: | Активне |
| Призначення: | Для процесора |
| Довжина трубки: | 400 мм |
| Повітрянний потік: | 87.6 CFM |
| Кількість вентиляторів: | 3 шт. |
| Роз'єм підключення вентилятора: | 4pin |
| Частота обертів вентилятора: | 2000 об/хв |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Рівень шуму: | 32.2 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Розмір радіатору, мм: | 360 |
| Номінальна напруга, В: | 12 |
| Розмір вентилятора: | 120x120x25 мм |
| Регулятор обертів: | авто (PWM) |
| Розмір помпи: | 70x70x41.5 мм |
| Роз'єм підключення помпи: | 3pin |
| Частота обертання помпи: | 3150 об/хв |
| Ресурс роботи: | 100 тис. годин |
| Колір: | Чорний |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Socket | Socket AM2, Socket AM3, Socket FM1, Socket FM2, Socket AM4, Socket TR4, Socket TRX4, Socket 1150, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1366, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066, Socket 1151, Socket 1151 v2, Socket 1200 |
| Габарити | 403x123x30 мм / радіатора / |
| Наявність в магазинах | Полтава |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 7350041084464 |
СВО Fractal Design Celsius S36 (FD-WCU-CELSIUS-S36-BK) Б/в
Код товару: 123762USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 123762USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.