СВО Deepcool LE500 Mars 240мм (R-LE500-BKLNMG-G-1)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | СВО |
| Виробник | Deepcool |
| Тип охолодження: | Активне |
| Призначення: | Для процесора |
| Тепловий пакет (TDP): | 220 Вт |
| Довжина трубки: | 514 мм |
| Повітрянний потік: | 85.85 CFM |
| Кількість вентиляторів: | 2 шт. |
| Роз'єм підключення вентилятора: | 4pin |
| Частота обертів вентилятора: | 500-2250 об/хв |
| Тип підшипника: | Гідродинамічний |
| Рівень шуму: | 33 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Розмір радіатору, мм: | 240 |
| Номінальна напруга, В: | 12 |
| Розмір вентилятора: | 120x120x25 мм |
| Регулятор обертів: | авто (PWM) |
| Розмір помпи: | 91x80x52 мм |
| Роз'єм підключення помпи: | 3pin |
| Частота обертання помпи: | 2400 об/хв |
| Колір: | Чорний |
| Технологія підсвічування: | LED (Зелений) |
| Socket | Socket AM4, Socket AM5, Socket 1150, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1151, Socket 1151 v2, Socket 1200, Socket 1700, Socket 1851 |
| Габарити | 282x120x27 мм / радіатора / |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6933412727576 |
СВО Deepcool LE500 Mars 240мм (R-LE500-BKLNMG-G-1)
Код товару: 200357NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 200357NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.