СВО Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 ARGB White (MLW-D24M-A18PW-RW) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | СВО |
| Виробник | Cooler Master |
| Тип охолодження: | Активне |
| Призначення: | Для процесора |
| Довжина трубки: | 350 мм |
| Повітрянний потік: | 62 CFM |
| Кількість вентиляторів: | 2 шт. |
| Роз'єм підключення вентилятора: | 4pin |
| Частота обертів вентилятора: | 650-1800 об/хв |
| Тип підшипника: | Ковзання |
| Рівень шуму: | 27 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Розмір радіатору, мм: | 240 |
| Номінальна напруга, В: | 12 |
| Розмір вентилятора: | 120x120x25 мм |
| Регулятор обертів: | авто (PWM) |
| Розмір помпи: | 80x76x47 мм |
| Роз'єм підключення помпи: | 3pin |
| Частота обертання помпи: | 1800 об/хв |
| Ресурс роботи: | 160 тис. годин |
| Колір: | Білий |
| Технологія підсвічування: | ARGB |
| Socket | Socket AM2, Socket AM3, Socket FM1, Socket FM2, Socket AM4, Socket 1150, Socket 1155, Socket 1156, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066, Socket 1151, Socket 1151 v2, Socket 1200, Socket 1700, Socket 1851 |
| Габарити | 277x120x27 мм / радіатора / |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719512110379 |
СВО Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 ARGB White (MLW-D24M-A18PW-RW) Б/в
Код товару: 188774USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 188774USED
Гарантія: 3міс.
Купуй вигідно з «СПЛАЧУЙ ЧАСТИНАМИ» від ПУМБ в COMPX.UA сьогодні, а перший платіж роби через місяць!
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.