СВО Be quiet! PURE LOOP 2 FX 360mm 1700 (BW015)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | СВО |
| Виробник | Be quiet! |
| Тип охолодження: | Активне |
| Призначення: | Для процесора |
| Довжина трубки: | 400 мм |
| Повітрянний потік: | 52.3 CFM |
| Кількість вентиляторів: | 3 шт. |
| Роз'єм підключення вентилятора: | 4pin |
| Частота обертів вентилятора: | 2500 об/хв |
| Тип підшипника: | Ковзання |
| Рівень шуму: | 34 Дб |
| Матеріал радіатора: | Алюміній |
| Розмір радіатору: | 360 мм |
| Номінальна напруга, В: | 12 |
| Розмір вентилятора: | 120x120x25 мм |
| Регулятор обертів: | авто (PWM) |
| Розмір помпи: | 94x83x42 мм |
| Частота обертання помпи: | 4000-5500 об/хв |
| Колір: | Чорний |
| Технологія підсвічування: | ARGB |
| Socket | AM4, AM5, 1150, 1155, 1156, 2011, 2011 v3, 2066, 1151, 1151 v2, 1200, 1700, 1851 |
| Габарити | 397x120x27 мм / радіатора / |
| Наявність в магазинах | Одеса |
| Обслуговування системи водяного охолодження: | Необслуговувані |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 6 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сокет: | Socket AM4, Socket AM5, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1700, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
СВО Be quiet! PURE LOOP 2 FX 360mm 1700 (BW015)
Код товару: 190196NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 190196NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Євген
Шикарно виглядає. Процесор охолоджує добре, Багато видів підсвітки, на максимальних обертах не дуже гучно працює, але чутно. Легка установка, але підключення кабелів змусило трошки подумати що куди, інформації не густо...
25.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
30.10.2023
Відгуки (1)
Євген
Шикарно виглядає. Процесор охолоджує добре, Багато видів підсвітки, на максимальних обертах не дуже гучно працює, але чутно. Легка установка, але підключення кабелів змусило трошки подумати що куди, інформації не густо...
25.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
30.10.2023